Сарысу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 18 қазандағы № 197 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 қазанда № 5098 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Сарысу ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарысу ауданы әкімдігінің келесідей қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Сарысу ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 23 ақпандағы №37 "Нысаналы топтарға қосымша адамдарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 89 болып тіркелген) қаулысы;
2) Сарысу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 наурыздағы №44 "Квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-9-134 болып тіркелген) қаулысы.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы салаға жетекішілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарысу ауданының әкімі С. Мамытов

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Сарысуского района
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 18 октября 2023 года № 197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 19 октября 2023 года № 5098
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу следующие постановления акимата Сарысуского района:
1) постановление акимата Сарысуского района от 23 февраля 2010 года №37 "Об установлении дополнительно людей к целевым группам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 89);
2) постановление акимата Сарысуского района от 27 марта 2012 года №44 "Об установлении квоты" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-9-134).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, в ведении которого находится данное направление.
3. Настоящее постановление вступает в силу через десять календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарысуского района С. Мамытов