Ұлытау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 10 қазандағы № 8/50 "Ұлытау облысының Құрмет грамотасымен наградтау Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 2/31 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 мамырда № 22-20 болып тіркелді
Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлытау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 10 қазандағы № 8/50 "Ұлытау облысының Құрмет грамотасымен наградтау Ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №30104 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бектілген Ұлытау облысының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережесінде:
7 -тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Құрмет грамотасымен наградтауға ұсынысты облыс әкімінің аппаратына шараның өтетін күнінен кемінде жиырма күнтізбелік күн бұрын меншік нысанына қарамастан мекемелер, ұйымдар, кәсіпорындар, жергілікті өкілі және атқарушы органдар, қоғамдық ұйымдар, шығармашылық бірлестіктер, жергілікті өзін-өзі басқару органдары жолдайды.
Ұсыныста тегі, аты, әкесінің аты, атқаратын лауазымы немесе (ұйымның, ұжымның) ресми атауы көрсетіледі, нақты еңбек және шығармашылық еңбектері, облыстың дамуына қосқан үлесі баяндалған сипаттама беріледі. Ұсынысқа басшы қол қояды және болған жағдайда мөрмен бекітіледі.".
Ұсынысқа кандидаттың жеке куәлігінің көшірмесі не ұйымның, мекеменің немесе шығармашылық ұжымның құрылтайшылық құжаттары қоса тіркеледі.".
10 -тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. "Құрмет грамотасымен наградтау туралы шешімді облыс әкімі мен облыстық мәслихат төрағасы (немесе олардың міндетін атқарушы тұлғалар) Комиссияның оң қорытындысына сәйкес, бірлескен өкім шығару жолымен қабылдайды.".
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Құрмет грамотасын тапсыру салтанатты жағдайда наградталушының жеке өзіне тапсырылады. Құрмет грамотасын облыс әкімі және (немесе) облыстық мәслихат төрағасы, немесе олардың тапсырмасы бойынша өзге тұлғалар тапсырады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов

О внесении изменений в решение маслихата области Ұлытау от 10 октября 2022 года № 8/50 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой области Ұлытау"
Решение маслихата области Ұлытау от 18 мая 2023 года № 2/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 24 мая 2023 года № 22-20
Маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой области Ұлытау" от 10 октября 2022 года № 8/50 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №30104) следующие изменения:
в Положении о награждении Почетной грамотой области Ұлытау, утвержденном указанным решением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Представление к награждению Почетной грамотой направляется в аппарат акима области не позднее чем за двадцать календарных дней до дня проведения мероприятий учреждениями, организациями независимо от форм собственности, предприятиями, местными исполнительными и представительными органами, общественными организациями, творческими объединениями, органами местного самоуправления.
В представлении указываются фамилия, имя, отчество, занимаемая должность или официальное наименование (организаций, коллектива) дается характеристика с изложением конкретных трудовых и творческих заслуг, вклада в развитие области. Представление подписывается первым руководителем и скрепляется печатью при наличии.
К представлению прилагается копия удостоверения личности кандидата либо учредительные документы организации, учреждения или творческого коллектива.".
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Решение о награждении Почетной грамотой принимается акимом области и председателем маслихата области (или лицами, исполняющими их обязанности) согласно положительного заключения Комиссии путем издания совместного распоряжения".
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Вручение Почетной грамоты производится лично награждаемому в торжественной обстановке. Почетную грамоту вручает аким и (или) председатель маслихата области, либо иное лицо по их поручению".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Маслихата области Ұлытау Б. Шингисов