Ұлытау облысының жер үстi көздерiндегi су ресурстарын пайдаланғаны үшiн 2023 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 16 маусымдағы № 3/39 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 маусымда № 32-20 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 569-бабына, Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38 бабының 5) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Ұлытау облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2023 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов
Ұлытау облыстық
мәслихатының

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Ұлытау на 2023 год
Решение маслихата области Ұлытау от 16 июня 2023 года № 3/39. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 22 июня 2023 года № 32-20. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 569 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан, с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Ұлытау на 2023 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Ұлытау Б. Шингисов
Приложение к
решению
маслихата области
Ұлытау