2023 жылға арналған Жезқазған қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 23 мамырдағы № 2/14 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 маусымда № 25-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 6-бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қантардан бастап Жезқазған қаласы бойынша туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелері болу құнының 5 (бес) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының төрағасы Р. Капарова

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Жезказган
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 23 мая 2023 года № 2/14. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 2 июня 2023 года № 25-20
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев по городу Жезказган в местах размещения туристов в размере 5 (пять) процентов от стоимости пребывания с 1 января 2023 года.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жезказганского городского маслихата Р. Капарова