Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 71/01 "Сәтбаев қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және Сәтбаев қаласының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 18 қазандағы № 70/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 қазанда № 61-20 болып тіркелді
Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 71/01 "Сәтбаев қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және Сәтбаев қаласының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21828 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Сәтбаев қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және Сәтбаев қаласының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларында:
2 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. "Сәтбаев қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және Сәтбаев қаласының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне мынадай көтермелеулер қолданылады:
1) біржолғы ақшалай сыйақы беру;
2) алғыс жариялау;
3) бағалы сыйлықпен марапаттау;
4) грамотамен марапаттау;
5) құрметті атақ беру;
6) көтермелеудің өзге де нысандары, оның ішінде ведомстволық наградалармен марапаттау.".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін бастап қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі Ш. Әубәкір

О внесении изменения в постановление акимата города Сатпаев от 15 декабря 2020 года № 71/01 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих государственного учреждения "Аппарат акима города Сатпаев" и исполнительных органов, финансируемых из бюджета города Сатпаев"
Постановление акимата города Сатпаев области Ұлытау от 18 октября 2023 года № 70/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 19 октября 2023 года № 61-20
Акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сатпаев от 15 декабря 2020 года № 71/01 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих государственного учреждения "Аппарат акима города Сатпаев" и исполнительных органов, финансируемых из бюджета города Сатпаев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21828) следующее изменение:
в Правилах применения поощрений государственных служащих государственного учреждения "Аппарат акима города Сатпаев" и исполнительных органов, финансируемых из бюджета города Сатпаев, утвержденных указанным постановлением:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. К государственным служащим государственного учреждения "Аппарат акима города Сатпаев" и исполнительных органов, финансируемых из бюджета города Сатпаев, применяются следующие поощрения:
1) единовременное денежное вознаграждение;
2) объявление благодарности;
3) награждение ценным подарком;
4) награждение грамотой;
5) присвоение почетного звания;
6) иные формы поощрения, в том числе награждение ведомственными наградами.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев Ш. Әубәкір