Қаражал қаласының аумағында барлық кандидаттар үшiн үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындарды белгiлеу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 17 ақпандағы № 8 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 ақпанда № 7-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаражал қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қаражал қалалық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Қаражал қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Қаражал қаласы әкімдігінің "Қаражал қаласының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттiгiне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжiлiсiне партиялық тiзiмдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттығына үмiткерлердiң сайлаушылармен кездесу өткiзу үшiн үй-жайларды және үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындарды анықтау туралы" 2011 жылғы 30 қарашадағы № 359 (Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 желтоқсанда № 8-5-117 тіркелді) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қаражал қаласының әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі Т. Досаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қаражал қалалық
сайлау комиссиясы
Қаражал қаласы
әкімдігінің
2023 жылғы 17
ақпандағы
№ 8
қаулысына қосымша
Қаражал қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елдi мекеннiң атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Қаражал қаласы
25 орам, Ұлытау облысы білім басқармасының Қаражал қаласы білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданында;
С. Әлиев көшесі 24 үй, жөндеу - құрылыс учаскесі кеңсе ғимаратының ауданында;
Т. Ысқақов және Комсомольская көшелерінің қиылысы;
Сайдалы Сары Тоқа және Ы. Дүкенов көшелерінің қиылысы.
Ақтай ықшам ауданы
Атасу көшесі, Ұлытау облысы білім басқармасының Қаражал қаласы білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданында.
Жәйрем кенті
Ғ. Мұратбаев көшесі, Ұлытау облысы білім басқармасының Қаражал қаласы білім бөлімінің "№ 30 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданында;
Абай көшесі, "Жайрем кентінің мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауданында;
С. Сейфуллин көшесі, Ұлытау облысы білім басқармасының Қаражал қаласы білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауданында;
Металлургтер көшесі, Ұлытау облысы білім басқармасының Қаражал қаласы білім бөлімінің "№ 10 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданында.
Жәйрем кенті, геологиялық-барлау экспедициясы
Береке көшесі, Ұлытау облысы білім басқармасының Қаражал қаласы білім бөлімінің "№ 11 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданында.
Шалғы кенті

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Каражал
Постановление акимата города Каражал области Ұлытау от 17 февраля 2023 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 17 февраля 2023 года № 7-20
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Каражалской городской избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Каражал согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Каражал "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихатов на территории города Каражал" от 30 ноября 2011 года № 359 (Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 12 декабря 2011 года № 8-5-117).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Каражал.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким города Каражал Т. Досаев
"СОГЛАСОВАНО"
Каражалская городская
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата города Каражал
от 17 февраля 2023 года
№ 8
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Каражал
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
город Каражал
25 квартал, в районе коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7" отдела образования города Каражал управления образования области Ұлытау;
улица С. Алиева, дом 24 район здания конторы ремонтно-строительного участка;
пересечение улиц Т. Искакова и Комсомольская;
пересечение улиц Ы. Дукенова и Сайдалы Сары Тока.
микрорайон Актай
улица Атасуйская, в районе коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6" отдела образования города Каражал управления образования области Ұлытау.
поселок Жайрем
улица Г. Муратбаева, в районе коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 30" отдела образования города Каражал управления образования области Ұлытау;
улица Абая, в районе коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр поселка Жайрем";
улица С. Сейфуллина, в районе коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад "Балдырган" отдела образования города Каражал управления образования области Ұлытау;
улица Металлургов, в районе коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10" отдела образования города Каражал управления образования области Ұлытау.
поселок Жайрем, геолого-разведочная экспедиция
улица Береке, в районе коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 11" отдела образования города Каражал управления образования области Ұлытау.
поселок Шалгинский

Карл-Маркс көшесі, № 3-2а үй, "Қаражал қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 7 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің филиалының бұрыңғы ғимараты.

бывшее здание филиала коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7" государственного учреждения "Отдел образования города Каражал", ул. Карла-Маркса д. 3-2а.