Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 тамыздағы № 5/37 "Жаңаарқа ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 10/74 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қарашада № 68-20 болып тіркелді
Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "Жаңаарқа ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2023 жылғы 15 тамыздағы №5/37 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 42-20 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Ю. Беккожин

О признании утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата от 15 августа 2023 года № 5/37 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Жанааркинском районе"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 15 ноября 2023 года № 10/74. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 16 ноября 2023 года № 68-20
Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Жанааркинском районе" от 15 августа 2023 года №5/37 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 42-20).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Ю. Беккожин