Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 106/02 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 желтоқсанда № 82-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына,139-бабының 9-тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Жаңаарқа ауданының әкімдігінің "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" 2020 жылғы 21 мамырдағы №53/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5848 болып тіркелген);
2) Жаңаарқа ауданының әкімдігінің "Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 мамырдағы №53/01 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 19 ақпандағы №16/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6203 болып тіркелген).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Кожукаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жаңаарқа аудандық мәслихаты
Жаңаарқа ауданының
әкімдігінің

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Жанааркинского района области Ұлытау от 6 декабря 2023 года № 106/02. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 21 декабря 2023 года № 82-20
В соответствии с подпунктом 2 статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Жанааркинского района "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 21 мая 2020 года №53/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5848);
2) постановление акимата Жанааркинского района "О внесении изменений в постановление акимата Жанааркинского района от 21 мая 2020 года №53/01 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 19 февраля 2021 года №16/02 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6203).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Кожукаев
"СОГЛАСОВАНО"
Жанааркинский районный маслихат
Приложение к
постановлению
Акимата Жанааркинского
района

2023 жылғы 6
желтоқсандағы
№ 106/02
қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Лауазым атаулары
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары:
Басқарушы персонал:
1.
Аудандық маңызы бар ұйымның құрылымдық бөлімшесі болып табылатын үйде қызмет көрсету бөлімшесінің меңгерушісі
Негізгі персонал:
2.
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант
3.
Қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер
4.
Арнаулы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті бағалау және айқындау жөніндегі әлеуметтік қызметкер
Әкімшілік персонал:
5.
Бухгалтер

от 6 декабря 2023 года
№ 106/02
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Наименование должностей
1. Должности специалистов в области социального обеспечения
Управленческий персонал:
1.
Заведующий отделением надомного обслуживания, являющийся структурным подразделением организации районного значения
Основной персонал:
2.
Консультант по социальной работе
3.
Социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью
4.
Социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах
Административный персонал:
5.
Бухгалтер