Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 18 наурыздағы № 58 "Дәрілік заттарды қосымша беру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2023 жылғы 18 сәуірдегі № 35 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 сәуірде № 6390-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес, Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 18 наурыздағы № 58 "Дәрілік заттарды қосымша беру туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6256 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов

О признании утратившим силу решение Карагандинского областного маслихата от 18 марта 2021 года № 58 "О предоставлении лекарственных средств дополнительно"
Решение Карагандинского областного маслихата от 18 апреля 2023 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 апреля 2023 года № 6390-09
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения", законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карагандинского областного маслихата от 18 марта 2021 года № 58 "О предоставлении лекарственных средств дополнительно" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6256).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов