Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы № 63 "Қарағанды облысының әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2023 жылғы 18 сәуірдегі № 29 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 сәуірде № 6391-09 болып тіркелді
Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының "Қарағанды облысының әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы" 2016 жылғы 30 маусымдағы №63 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3918 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. Осы шешімнің орындалуын бақылау құрылыс, көлік және коммуналдық шаруаршылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов
Қарағанды облыстық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Карагандинского областного маслихата от 30 июня 2016 года № 63 "Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений Карагандинской области"
Решение Карагандинского областного маслихата от 18 апреля 2023 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 апреля 2023 года № 6391-09
Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского областного маслихата "Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений Карагандинской области" от 30 июня 2016 года №63 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3918) следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по строительству, транспорту и коммунальному хозяйству.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов
Приложение к решению
Карагандинского областного
маслихата

№6956/6955 "Қарағанды Сұрыптау – Қарағанөзек"

№6956/6955 "Караганда Сортировочная – Караганозек"