Төлемақы мөлшерлемелері туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 124 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 желтоқсанда № 6534-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 576 бабына сәйкес Қарағанды облысының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 576 бабының 2, 4, 5 және 6-тармақтарында белгіленген төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қарағанды облысы бойынша 2 есеге көтерілсін.

О ставках платы
Решение Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2023 года № 124. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 19 декабря 2023 года № 6534-09
В соответствии со статьей 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки платы, установленные пунктами 2, 4, 5 и 6 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", по Карагандинской области в 2 раза согласно приложению к настоящему решению.

2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы" № 465 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1903 болып тіркелді);
2) Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының № 465 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №593 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6127 болып тіркелді).

2. Признать утратившими силу:
1) Решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года № 465 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №1903);
2) Решение Карагандинского областного маслихата от 10 декабря 2020 года № 593 "О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года № 465 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6127).