Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 маусымдағы № 172 "Қарағанды қаласының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 94 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 қыркүйекте № 6490-09 болып тіркелді
Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 маусымдағы № 172 "Қарағанды қаласының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4297 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 12-3 тармақшасына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШТІ:";
Көрсетілген шешіммен бекітілген Қарағанды қаласының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережеде:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы Қарағанды қаласының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ереже (бұдан әрі – Құрмет грамотасы) "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әзірленді.";
7 тармақтың 2 абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Ұсыныста тегі, аты, әкесінің аты, атқаратын лауазымы немесе (ұйымның, ұжымның) ресми атауы көрсетіледі, нақты еңбек және шығармашылық еңбектері, қаланың дамуына қосқан үлесі баяндалған сипаттама беріледі. Ұсынысқа бірінші басшы қол қояды.";
9 -тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"9. Келіп түскен құжаттар алдын ала қарау және наградтау жөнінде ұсыныс әзірленуі үшін, құрамына Қарағанды қалалық мәслихатының депутаттары кірген наградтау жөніндегі Қарағанды қаласының әкімі жанындағы комиссияға (бұдан әрі – Комиссия) жолданады.";
10-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"10. Құрмет грамотасымен наградтау туралы шешімді Қарағанды қаласының әкімі мен Қарағанды қалалық мәслихатының төрағасы (немесе олардың міндетін атқарушы тұлғалар) Комиссияның оң қорытындысына сәйкес бірлескен өкім шығару жолымен қабылдайды.";
11-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"11. Құрмет грамотасын тапсыру салтанатты жағдайда наградталушының жеке өзіне тапсырылады. Құрмет грамотасын Қарағанды қаласының әкімі және (немесе) Қарағанды қалалық мәслихатының төрағасы немесе олардың тапсырмасы бойынша өзге тұлғалар тапсырады.";
13 тармақтың 5 абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Төменгі бөлігінде Қарағанды қаласы әкімінің және Қарағанды қалалық мәслихат төрағасының қолдары үшін мемлекеттік тілде мәтін орналасады, қол елтаңбалық мөрлермен расталады, қолдан кейін мемлекеттік тілде марапаттау күні көрсетіледі.".

О внесении изменений в решение Карагандинского городского маслихата от 21 июня 2017 года № 172 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой города Караганды"
Решение Карагандинского городского маслихата от 27 сентября 2023 года № 94. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 29 сентября 2023 года № 6490-09
Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского городского маслихата от 21 июня 2017 года № 172 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4297), следующие изменения:
преамбулу решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 12-3) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:";
в Положении о награждении Почетной грамотой города Караганды, утвержденном указанным решением:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Настоящее Положение о награждении Почетной грамотой города Караганды (далее – Почетная грамота) разработано в соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан".";
абзац 2 пункта 7 изложить в новой редакции:
"В представлении указываются фамилия, имя, отчество, занимаемая должность или официальное наименование (организаций, коллектива), дается характеристика с изложением конкретных трудовых и творческих заслуг, вклада в развитие города. Представление подписывается первым руководителем.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Поступившие документы для предварительного рассмотрения и подготовки предложений по награждению, направляются в комиссию при акиме города Караганды по наградам (далее - Комиссия), в состав которой включены депутаты Карагандинского городского маслихата.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Решение о награждении Почетной грамотой принимается акимом города Караганды и председателем Карагандинского городского маслихата (или лицами, исполняющими их обязанности) согласно положительному заключению Комиссии путем издания совместного распоряжения.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Вручение Почетной грамоты производится лично награждаемому в торжественной обстановке. Почетную грамоту вручает аким города Караганды и (или) председатель Карагандинского городского маслихата, либо иное лицо по их поручению.";
абзац 5 пункта 13 изложить в новой редакции:
"В нижней части располагается текст для подписи акима города Караганды и председателя Карагандинского городского маслихата на государственном языке, подпись заверяется гербовыми печатями, после подписи указывается дата награждения на государственном языке.".

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға А. Букенов

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель А. Букенов