Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 01 желтоқсандағы № 48/04 "Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары депутаттығына кандидаттардың кездесулер өткізу және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 16 ақпандағы № 09/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 ақпанда № 6360-09 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 20 қазандағы № 51/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 20.10.2023 № 51/01 (алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 01 желтоқсандағы №48/04 "Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары депутаттығына кандидаттардың кездесулер өткізу және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын анықтау туралы" (Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында № 8-4-254 тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 4 тармақтары және 1 қосымшасы жойылсын;
көрсетілген қаулының 2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 2 қосымшаға сәйкес орындар анықталсын.";
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі К. Камзин
"КЕЛІСІЛДІ":
Балқаш қалалық
сайлау комиссиясы
Балқаш қаласының әкімі
2023 жылғы 16 ақпандағы
№ 09/01
Қаулысына қосымша
Балқаш қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 01 желтоқсандағы

О внесении изменений в постановление акимата города Балхаша Карагандинской области от 01 декабря 2011 года № 48/04 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты, депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан"
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 16 февраля 2023 года № 09/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 февраля 2023 года № 6360-09. Утратило силу постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 20 октября 2023 года № 51/01
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 20.10.2023 № 51/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Балхаша Карагандинской области от 01 декабря 2011 года №48/04 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты, депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области № 8-4-254) следующие изменения:
пункты 1, 4 и приложение 1 к указанному постановлению исключить;
пункт 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"2. Совместно с городской избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты, депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан согласно приложению 2.";
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Балхаш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш К. Камзин
"СОГЛАСОВАНО":
Балхашская городская
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению
Аким города Балхаш
от 16 февраля 2023 года
№ 09/01
Приложение 2
к постановлению
акимата города Балхаш

№48/04
қаулысының 2 қосымшасы
Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін
1
Балқаш қаласы
Абай және Ағайынды Мусиндер көшелерінің қиылысындағы ақпараттық стенд
2
Балқаш қаласы
З. Сәбитова шағын ауданы №34 үйдің оң жағындағы ақпараттық тақта
3
Балқаш қаласы
Бөкейханов пен Абай көшелерінің қиылысындағы ақпараттық стенд
4
Балқаш қаласы
Русаков көшесі №9 үйдің сол жағындағы ақпараттық тақта
5
Балқаш қаласы
Қоңырат шағынауданы, Русаков көшесі №9 үйдің оң жағындағы ақпараттық тақта
6
Балқаш қаласы
Балқаш-1 станциясының теміржол вокзалдың әкімшілік ғимараттың алдындағы ақпараттық стенд
7
Саяқ кенті
"Горняк" клубы ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
8
Гүлшат кенті
Гүлшат кентінің клуб ғимараты алдындағы ақпараттық тақта
9
Гүлшат кенті
Шұбар-Түбек елді мекенінің Центральная көшесіндегі №37 үйдің сол жанындағы ақпараттық стенд

№48/04
от 01 декабря 2011 года
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты, депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан
Наименование населенного пункта
Для размещения агитационных печатных материалов
1
город Балхаш
Информационный стенд на пересечении улиц Абая и Братьев Мусиных
2
город Балхаш
Информационный щит справа дома №34 микрорайона З.Сабитовой
3
город Балхаш
Информационный стенд на пересечении улиц Бокейханова и Абая
4
город Балхаш
Информационный щит слева дома №9 улицы Русакова
5
город Балхаш
Информационный щит справа дома №9 улицы Русакова, микрорайон Конырат
6
город Балхаш
Информационный стенд перед административным зданием железнодорожного вокзала станции Балхаш-1
7
поселок Саяк
Информационный щит перед зданием клуба "Горняк"
8
поселок Гульшат
Информационный щит перед зданием клуба поселка Гульшат
9
поселок Гульшат
Информационный стенд по улице Центральная слева дома №37 в населенном пункте Чубар-Тюбек