Саяқ кентінің кейбір көшелерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы Саяк кенті әкімінің 2023 жылғы 20 қаңтардағы № 03р шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 қаңтарда № 6349 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37-бабына, Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 22 маусымдағы қорытындысына сәйкес тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Саяқ кентінің келесі көшелері қайта аталсын:
Советская көшесін Жеңіс көшесіне;
Вокзальная көшесін Жібек жолы көшесіне;
МПС көшесін Теміржолшылар көшесіне;
Космонавтов көшесін Ғарышкерлер көшесіне;
Парковая көшесін Саялы көшесіне;
Степная көшесін Сарыарқа көшесіне;
Школьная көшесін Болашақ көшесіне;
Юбилейная көшесін Достық көшесіне;
Южная көшесін Ынтымақ көшесіне;
Бульвар Горняков көшесін Кеншілер көшесіне;
Балхашская көшесін Балқаш көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Ботаханов

О переименовании некоторых улиц поселка Саяк
Решение акима поселка Саяк города Балхаш Карагандинской области от 20 января 2023 года № 03р. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 января 2023 года № 6349
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 22 июня 2022 года с учетом мнения населения соответствующей территории РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы поселка Саяк:
улицу Советская на улицу Жеңіс;
улицу Вокзальная на улицу Жібек жолы;
улицу МПС на улицу Теміржолшылар;
улицу Космонавтов на улицу Ғарышкерлер;
улицу Парковая на улицу Саялы;
улицу Степная на улицу Сарыарқа;
улицу Школьная на улицу Болашақ;
улицу Юбилейная на улицу Достық;
улицу Южная на улицу Ынтымақ;
улицу Бульвар Горняков на улицу Кеншілер;
улицу Балхашская на улицу Балқаш.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Ботаханов