Саран қаласы және Ақтас кенті бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 38 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 маусымда № 6444-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес, Саран қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қаласы және Ақтас кенті бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының "Саран қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2019 жылғы 26 қыркүйектегі №445 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5494 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қалалық мәслихатының төрағасы О. Баймаганбетов
Саран қалалық
мәслихатының

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Сарани и поселку Актас
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 27 июня 2023 года № 38. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 29 июня 2023 года № 6444-09
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Сарани РЕШИЛ:
1. Утвердить по городу Сарани и поселку Актас тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Саранского городского маслихата Карагандинской области "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Сарани" от 26 сентября 2019 года № 445 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5494).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Саранского городского маслихата О. Баймаганбетов
Приложение к решению
Саранского городского
маслихата