Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 қыркүйектегі № 5 "Бұқар жырау ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 тамыздағы № 5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 тамызда № 6476-09 болып тіркелді
Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының "Бұқар жырау ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы ережесін бекіту туралы" 2012 жылғы 20 қыркүйектегі №5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №1951 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
Бұқар жырау ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібі туралы Ереженің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Белгіленген нормалар шегіндегі шекті жол берілетін шығыстар үлесі отбасының (азаматтың) жиынтық табысына 10 пайыз мөлшерінде белгіленеді.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Әли

О внесении изменения в решение Бухар-Жырауского районного маслихата от 20 сентября 2012 года № 5 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению Бухар-Жырауского района"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 8 августа 2023 года № 5. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 10 августа 2023 года № 6476-09
Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бухар-Жырауского районного маслихата "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению Бухар-Жырауского района" от 20 сентября 2012 года №5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №1951) следующее изменение:
пункт 13 Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению Бухар-Жырауского района изложить в новой редакции:
"13. Доля предельно-допустимых расходов в пределах установленных норм устанавливается в размере 10 процентов к совокупному доходу семьи (гражданина).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Әли