Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қарағайлы кентіндегі көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қарағайлы кентінің әкімінің 2023 жылғы 7 маусымдағы № 1-5/3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 9 маусымда № 6426-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастикалық комиссияның 2022 жылғы 19 қазандағы қорытындысы негізінде, Қарағайлы кентінің тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қарағайлы кентіндегі Ленин көшесі Әлихан Бөкейхан көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағайлы кентінің әкімі М. Акимбаев

О переименовании улицы в поселке Карагайлы Каркаралинского района Карагандинской области
Решение акима поселка Карагайлы Каркаралинского района Карагандинской области от 7 июня 2023 года № 1-5/3. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 9 июня 2023 года № 6426-09
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 19 октября 2022 года, с учетом мнения жителей поселка Карагайлы, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленина на улицу Әлихан Бөкейхан в поселке Карагайлы Каркаралинского района Карагандинской области.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Карагайлы М. Акимбаев