Нұра аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 95 "Нұра ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 шілдедегі № 38 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 шілдеде № 6472-09 болып тіркелді
Нұра аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 95 "Нұра ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25702 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұра аудандық мәслихатының төрағасы К. Жунусбеков
Нұра аудандық мәслихатының
2023 жылғы 13 шілдедегі
№ 38
шешіміне қосымша
Нұра аудандық мәслихатының

О внесении изменения в решение Нуринского районного маслихата от 9 декабря 2021 года № 95 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Нуринскому району"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 13 июля 2023 года № 38. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 18 июля 2023 года № 6472-09
Нуринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата от 9 декабря 2021 года № 95 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Нуринскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25702) следующее изменение:
приложение 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Нуринского районного маслихата К. Жунусбеков
Приложение
к решению Нуринского
районного маслихата
от 13 июля 2023 года
№ 38
Приложение 2
к решению Нуринского
районного маслихата

2021 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 95
шешіміне 2 қосымша
Тұрғын үй сертификаттарын алушылар санатының тізбесі
Атауы
1
Мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар.
2
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көпбалалы аналар, көпбалалы отбасылар.
3
Толық емес отбасылар.
4
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрінің 2019 жылғы 29 наурыздағы № 154 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18445 болып тіркелген) еңбек және жұмыспен қамту статистикасы бойынша статистикалық байқауларды талдау негізінде, сондай-ақ Еңбек ресурстарын болжаудың және оның нәтижелерін пайдаланудың ұлттық жүйесін қалыптастыру Қағидаларына сәйкес қалыптастырылатын еңбек ресурстарының болжамын ескере отырып айқындалатын Денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, спорт, әлеуметтік қамсыздандыру және ветеринарияның сұранысқа ие мамандары.

от 9 декабря 2021 года
№ 95
Перечень категорий получателей жилищных сертификатов
Наименование
1
Семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью.
2
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетные семьи.
3
Неполные семьи
4
Востребованные специалисты в отраслях здравоохранения, образования, культуры, спорта, социального обеспечения и ветеринарии, определяемые на основе анализа статистических наблюдений по статистике труда и занятости, а также с учетом прогноза трудовых ресурсов, формируемых согласно Правил формирования национальной системы прогнозирования трудовых ресурсов и использования ее результатов, утвержденных приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 марта 2019 года № 154 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18445).