Қызылорда қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 13-2/5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 мамырда № 8400-11 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 89-11/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 20.12.2023 № 89-11/6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабының 2-10-тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шетелдіктер үшін туристерді орналастыру орындарындағы туристік жарна мөлшерлемелері 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда - болу құнының 5 (бес) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының төрағасы И. Кутухуджаев

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Кызылорда
Решение Кызылординского городского маслихата от 28 апреля 2023 года № 13-2/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 мая 2023 года № 8400-11. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 20 декабря 2023 года № 89-11/6
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 20.12.2023 № 89-11/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно – 5 (пять) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского городского маслихата И. Кутухуджаев