Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 13 қазандағы № 3544 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 қазанда № 8457-11 болып тіркелді
"Жарнама туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі А. Шаменов
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 13 қазандағы
№ 3544 қаулысына қосымша
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
Қызылорда қаласы
1.
Қазыбек би көшесі, № 22 тұрғын үйдің сол жағында
2.
Әйтеке би көшесі, "Мечта" тұрмыстық техника дүкенінің алдында
3.
Абай даңғылы, "Алатау" супермаркетінің алдында
4.
Желтоқсан көшесі, № 24 тұрғын үйдің оң жағында
5.
Н. Назарбаев даңғылы, "SMALL" супермаркетінің алдында

Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 13 октября 2023 года № 3544. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 октября 2023 года № 8457-11
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе" акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорда.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды А. Шаменов
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорды
от 13 октября 2023 года № 3544
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
город Кызылорда
1.
улица Казыбек би, слево от жилого дома № 22
2.
улица Айтеке би, перед магазином бытовой техники "Мечта"
3.
проспект Абая, перед супермаркетом "Алатау"
4.
улица Желтоксан, справа от жилого дома № 24
5.
проспект Н. Назарбаева, перед супермаркетом "SMALL"