"Арал ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидасын бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 154 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 169 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 қаңтарда № 8483-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Арал ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидасын бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 154 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4669 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б. Турахметов

О признании утратившим силу решения Аральского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 154 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Аральского района"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 января 2024 года № 8483-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аральского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 154 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Аральского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4669).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов