"Жалағаш ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережесін бекіту туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 8 қаңтарда № 8486-11 болып тіркелді
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жалағаш ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережесін бекіту туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5326 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жалағаш ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережесінің 5, 9, 11-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Награда парағында үміткердің (ұжымның) нақты сіңірген еңбектерін сипаттайтын мәліметтер, жұмысының тиімділігі мен сапасы, саладағы және берілген ұжымдағы жұмысының жалпы еңбек өтілі, наградалары және құрметті атақтары мен басқа да деректер мазмұндалады.
Награда парағына кәсіпорынның, ұйымның, мекеменің, мемлекеттік органның басшысы қол қояды және елтаңбалы мөрмен (бар болған жағдайда) бекітеді.";
"9. Комиссияның оң қорытындысына сәйкес Жалағаш ауданының әкімі мен Жалағаш аудандық мәслихат төрағасының (немесе олардың міндеттерін атқарушының) бірлескен өкімі шығару арқылы Құрмет грамотасымен наградтау туралы шешім қабылданады.";
"11. Құрмет грамотасын тапсыру салтанатты түрде жүргізіледі. Құрмет грамотасын Жалағаш ауданы әкімі немесе Жалағаш аудандық мәслихат төрағасы немесе олардың тапсырысы бойынша өзге тұлға тапсырады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының төрағасы У. Елеусинов

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 49-7 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Жалагашского района"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2023 года № 13-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 января 2024 года № 8486-11
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 49-7 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Жалагашского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5326) следующее изменения:
пункты 5, 9, 11 Положение о награждении Почетной грамотой Жалагашского района, утвержденные указанным решением, изложить в новой редакции:
"5. В наградном листе излагаются данные, характеризующие конкретные заслуги кандидата (коллектива), эффективности и качестве работы, общий трудовой стаж работы в отрасли и в данном коллективе, наградах и почетных званиях и другие сведения.
Наградной лист подписывается руководителем государственного органа, учреждения, организации, предприятия и скрепляется гербовой печатью (при ее наличии).";
"9. Решение о награждении Почетной грамотой принимается акимом Жалагашского района и председателем Жалагашского районного маслихата (или лиц исполняющих их обязанности) согласно положительному заключению Комиссии путем издания совместного распоряжения.";
"11. Вручение Почетной грамоты производится в торжественной обстановке. Почетную грамоту вручает аким Жалагашского района или председатель Жалагашского районного маслихата либо иное лицо по их поручению.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жалагашского районного маслихата У. Елеусинов