"Сырдария ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 тамыздағы № 183 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 24 мамырдағы № 166 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 маусымда № 8421-11 болып тіркелді
Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сырдария ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 тамыздағы № 183 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7608 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Сырдария ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Сырдария ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сырдария ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырдария ауданының әкімі Б. Сарменбаев
Сырдария ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 24 мамырдағы
№ 166 қаулысына қосымша
Сырдария ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамыздағы
№ 183 қаулысына қосымша
Сырдария ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы
(шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Тереңөзек кенті, Дүйсенбай Керейтбаев көшесі, "Нұрай" дүкенінің оң жағында
50
5
азық түлік/ азық-түлік емес тауарлар
"Нұрай"
дүкені
2
Тереңөзек кенті, Амангелді Иманов көшесі, "Серікбол" сауда үйінің оң жағында
50
5
азық түлік/ азық-түлік емес тауарлар
"Серікбол" сауда үйі
3
Тереңөзек кенті, Амангелді Иманов көшесі, "Береке" дүкеніне қарама-қарсы
50
5
азық түлік/ азық-түлік емес тауарлар
"Береке"
дүкені
4
Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округі, Асқар Тоқмағанбетов ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, "А.Тоқмағамбетов LTD" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының оң жағында
50
5
азық түлік/ азық-түлік емес тауарлар
жоқ
5
Сәкен Сейфуллин ауылдық округі, Сәкен Сейфуллин ауылы, Сәрке батыр көшесі, "Мұрат" дүкенінің оң жағында
50
5
азық түлік/ азық-түлік емес тауарлар
"Мұрат"
дүкені
6
Жетікөл ауылдық округі, Жетікөл ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, "Айсұлу" дүкенінің оң жағында
50
5
азық түлік/ азық-түлік емес тауарлар
"Айсұлу" дүкені
7
Айдарлы ауылдық округі, Айдарлы ауылы, Досбол Датқа көшесі, № 5 үйдің оң жағында
50
5
азық түлік/ азық-түлік емес тауарлар
жоқ
8
Ақжарма ауылдық округі, Ақжарма ауылы, Ағатай Есентұров көшесі, "Толғанай" дүкенінің оң жағында
50
5
азық түлік/ азық-түлік емес тауарлар
"Толғанай"
дүкені
9
Аманкелді ауылдық округі, Аманкелді ауылы, Абдулла Ағайдаров көшесі, "Рамазан" дүкенінің сол жағында
50
5
азық түлік/ азық-түлік емес тауарлар
"Рамазан"
дүкені
10
Бесарық ауылдық округі, Бесарық ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, № 23 үйдің сол жағында
50
5
азық түлік/ азық-түлік емес тауарлар
"Раушан"
дүкені
11
Іңкәрдария ауылдық округі, Іңкәрдария ауылы, Қасым Сейдахметов көшесі, № 12 үйдің сол жағында
50
5
азық түлік/ азық-түлік емес тауарлар
жоқ
12
Қоғалыкөл ауылдық округі, Қоғалыкөл ауылы, Сәбира Майханова көшесі, № 17 үйдің оң жағында
50
5
азық түлік/ азық-түлік емес тауарлар
"Мирас" дүкені
13

О внесении изменений в постановление акимата Сырдарьинского района от 26 августа 2020 года № 183 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Сырдарьинского района"
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 24 мая 2023 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 июня 2023 года № 8421-11
Акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сырдарьинского района от 26 августа 2020 года № 183 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Сырдарьинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7608) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Сырдарьинского района";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Сырдарьинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сырдарьинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сырдарьинского района Б. Сарменбаев
Приложение к постановлению
акимата Сырдарьинского района
от 24 мая 2023 года № 166
Приложение к постановлению
акимата Сырдарьинского района
от 26 августа 2020 года № 183
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Сырдарьинского района
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
поселок Теренозек, улица Дуйсенбая Керейтбаева, справа от магазина "Нұрай"
50
5
продовольственные/ непродовольственные товары
магазин
"Нұрай"
2
поселок Теренозек, улица Амангельды Иманова, справа от торгового дома "Серікбол"
50
5
продовольственные/ непродовольственные товары
торговый дом "Серікбол"
3
поселок Теренозек, улица Амангельды Иманова, напротив магазина "Береке"
50
5
продовольственные/ непродовольственные товары
магазин
"Береке"
4
сельский округ Аскар Токмаганбетов, село Аскар Токмаганбетов, улица Абая Кунанбаева, справа от здания товарищество с ограниченной ответственностью "А.Токмагамбетов LTD"
50
5
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
5
сельский округ Сакен Сейфуллин, село Сакен Сейфуллин, улица Сарке батыра, справа от магазина "Мұрат"
50
5
продовольственные/ непродовольственные товары
магазин
"Мұрат"
6
сельский округ Жетиколь, село Жетиколь, улица Абая Кунанбаева, справа от магазина "Айсұлу"
50
5
продовольственные/ непродовольственные товары
магазин "Айсұлу"
7
сельский округ Айдарлы, село Айдарлы, улица Досбол Датка, справа от дома № 5
50
5
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
8
сельский округ Акжарма, село Акжарма, улица Агатая Есентурова, справа от магазина "Толғанай"
50
5
продовольственные/ непродовольственные товары
магазин
"Толғанай"
9
сельский округ Амангельды, село Амангельды, улица Абдулла Агайдарова, слева от магазина "Рамазан"
50
5
продовольственные/ непродовольственные товары
магазин
"Рамазан"
10
сельский округ Бесарык, село Бесарык, улица Мухтар Ауэзова, слева от дома № 23
50
5
продовольственные/ непродовольственные товары
магазин
"Раушан"
11
сельский округ Инкардария, село Инкардария, улица Касым Сейдахметова, слева от дома № 12
50
5
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
12
сельский округ Когалыколь, село Когалыколь, улица Сабира Майханова, справа от дома № 17
50
5
продовольственные/ непродовольственные товары
магазин
"Мирас"
13