Шиелі ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 35/7 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қаңтарда № 11-0-8355 тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес, Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы Т. Жағыпбаров
Шиелі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 16 қаңтардағы
№ 35/7 шешіміне қосымша
Шиелі ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептiк бiрлiк
Теңге (Қосылған құнға салықсыз)
1.
Жайлы емес үйлер
айына 1 тұрғыннан

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Шиелийскому району
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 16 января 2023 года № 35/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 января 2023 года № 11-0-8355
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Шиелийскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Шиелийского районного маслихата Т. Жағыпбаров
Приложение к решению
Шиелийcкого районного маслихата
от 16 января 2023 года № 35/7
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Шиелийскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добавленную стоимость)
1.
Для неблагоустроенных домовладений
в месяц с 1-го жителя