Маңғыстау облыстық мәслихатының шешімінің және шешімнің құрылымдық элементінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 25 мамырдағы № 3/34 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 мамырда № 4569-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының келесі шешімінің және шешімнің құрылымдық элементінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2015 жылғы 21 мамырдағы №25/388 "Ақтау қаласы және Өмірзақ ауылы аумағында жануарларды асырау Қағидаларын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2748 болып тіркелген);
2) 2017 жылғы 29 қыркүйектегі №13/159 "Облыстық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне қосымшаның 5 тармағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3438 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев

О признании утратившими силу решения и структурного элемента решения Мангистауского областного маслихата
Решение Мангистауского областного маслихата от 25 мая 2023 года № 3/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 мая 2023 года № 4569-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующее решение и структурный элемент решения Мангистауского областного маслихата:
1) решение от 21 мая 2015 года №25/388 "Об утверждении Правил содержания животных на территории города Актау и села Умирзак" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2748);
2) пункт 5 приложения к решению от 29 сентября 2017 года №13/159 "О внесении изменений в некоторые решения областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3438).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж. Матаев