Жаңаөзен қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 9/84 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 желтоқсанда № 4647-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Осы шешімнің қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Жаңаөзен қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2023 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 9/84 шешіміне қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1."Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының Тенге, Қызылсай және Рахат ауылдарында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидаларын бекіту туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы № 28/233 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2450 болып тіркелген).
2. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы № 28/233 "Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының Тенге, Қызылсай және Рахат ауылдарында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 26 қазандағы № 43/356 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2877 болып тіркелген).
3. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы № 28/233 "Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының Теңге, Қызылсай және Рахат ауылдарында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 18 шілдедегі № 11/139 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3412 болып тіркелген).
4. "Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы № 28/233 "Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының Теңге, Қызылсай және Рахат ауылдарында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 14 сәуірдегі № 17/138 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Жанаозенского городского маслихата
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 6 декабря 2023 года № 9/84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 декабря 2023 года № 4647-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жанаозенского городского маслихата по перечню, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов
Приложение к решению
Жанаозенского городского маслихата
от 6 декабря 2023 года № 9/84
Перечень утративших силу некоторых решений Жанаозенского городского маслихата
1. решение Жанаозенского городского маслихата от 16 мая 2014 года № 28/233 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества сел Тенге, Кызылсай и Рахат города Жанаозен Мангистауской области и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2450).
2. решение Жанаозенского городского маслихата от 26 октября 2015 года № 43/356 "О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 16 мая 2014 года № 28/233 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества сел Тенге, Кызылсай и Рахат города Жанаозен Мангистауской области и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2877).
3. решение Жанаозенского городского маслихата от 18 июля 2017 года № 11/139 "О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 16 мая 2014 года № 28/233 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества сел Тенге, Кызылсай и Рахат города Жанаозен Мангистауской области и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3412).
4. решение Жанаозенского городского маслихата от 14 апреля 2022 года № 17/138 "О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 16 мая 2014 года № 28/233 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества сел Тенге, Кызылсай и Рахат города Жанаозен Мангистауской области и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества".