Бейнеу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 94 "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 13 қыркүйектегі № 244 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 қыркүйекте № 4599-12 болып тіркелді
Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.  "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Бейнеу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 94 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3379 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
қосымшада:
реттік нөмірі 2 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
2.
Бейнеу ауылы
"Қазақстан Халық Банкі" акционерлік қоғамының №239900 Маңғыстау облыстық филиалының және Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараттарының жанындағы тақта
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бейнеу ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданы әкімінің міндетін уақытша атқарушы Р. Шалбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

О внесении изменения в постановление акимата Бейнеуского района от 17 мая 2017 года № 94 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов"
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 13 сентября 2023 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 сентября 2023 года № 4599-12
Акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бейнеуского района от 17 мая 2017 года № 94 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3379) следующее изменение:
в приложении:
строку, порядковый номер 2 изложить в новой редакции:
"
2.
село Бейнеу
щит у зданий Мангистауского областного филиала № 239900 акционерного общества "Народный Банк Казахстана" и государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Бейнеуская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Бейнеуского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима Бейнеуского района Р. Шалбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Бейнеуская районная территориальная
избирательная комиссия