Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 61 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімінің 2023 жылғы 6 ақпандағы № 3 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 ақпанда № 4540-12 болып тіркелді.
ШЕШТІМ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 61 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2813 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
№ 146 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№146 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрық ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "Жалпы білім беретін мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8/72937/ 2-22-45.
Шекарасы: Құрық ауылының 2 шағын ауданының № 49-55, 100-101, 229-232 үйлері, 3 "А", 4, 5, 9, 14 шағын аудандарының барлық үйлері, Карьер, Барлаушылар Массиві көшелерінің барлық үйлері.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі К. Беков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарақия аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

О внесении изменения в решение акима Каракиянского района от 14 августа 2015 года № 61 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Каракиянского района Мангистауской области от 6 февраля 2023 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 февраля 2023 года № 4540-12.
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каракиянского района от 14 августа 2015 года № 61 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2813) следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок № 146 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 146
Центр: село Курык, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа-гимназия" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 2-22-45.
Границы: дома № 49-55, 100-101, 229-232 микрорайона 2, все дома микрорайонов 3 "А", 4, 5, 9, 14, все дома улицы Карьер, Массив Геологов села Курык.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района К. Беков
"СОГЛАСОВАНО"
Каракиянская районная территориальная
избирательная комиссия