Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 5/50 "Маңғыстау ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 шілдедегі № 4/28 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 шілдеде № 4585-12 болып тіркелді
Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 5/50 "Маңғыстау ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережесін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3193 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Маңғыстау ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережесінде:
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аудан әкімі мен аудандық мәслихат төрағасының атына еңбек ұжымының наградтау парағы мен қолдаухаты аудан әкімі аппаратының және аудандық мәслихат аппаратының кадр жұмысының бөліміне жолданады. Одан кейін алдын ала қарау және Құрмет грамотасымен наградтау жөніндегі ұсыныстарды дайындау үшін аудандық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жолданады.";
9 тармақтың үшінші бөлігі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасы бейнесінің төменгі жағында наградталушының тегін, атын, әкесінің атын және сіңірген еңбектерін көрсету үшін орын қалдырылады. Мәтіннің астында қосарланып аудан әкімінің және аудандық мәслихат төрағасының қолдары орналастырылады.";
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Құрмет грамотасы салтанатты түрде аудан әкімімен немесе оның орынбасарларымен, аудандық мәслихаттың төрағасымен наградталушының жұмыс орны бойынша еңбек ұжымдарында, сессияларда, жиындарда және аудан активінің жиналыстарында табыс етіледі.".
2. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Маңғыстау аудандық мәслихатының төрағасы Е. Махмутов

О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 21 октября 2016 года № 5/50 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Мангистауского района"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 12 июля 2023 года № 4/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 июля 2023 года № 4585-12
Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 21 октября 2016 года № 5/50 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Мангистауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3193) следующие изменения:
в Положении о награждении Почетной грамотой Мангистауского района утвержденном указанным решением:
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Наградной лист и ходатайство трудового коллектива, на имя акима района и председателя районного маслихата направляются в отдел кадровой работы аппарата акима района и аппарата районного маслихата. Затем для предварительного рассмотрения и подготовки предложения по награждению Почетной грамотой направляются в постоянные комиссии районного маслихата.";
часть третью пункта 9 изложить в новой редакции:
"Внизу изображения Государственного Герба Республики Казахстан отводится место для указания фамилии, имени, отчества и заслуг награждаемого. Под текстом параллельно размещаются подписи акима района и председателя районного маслихата.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Почетная грамота в торжественной обстановке вручается акимом района или его заместителями, председателем районного маслихата в трудовых коллективах по месту работы награждаемого, на сессиях, совещаниях и собраниях актива района.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского районного маслихата Е. Махмутов