Түпқараған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/133 "Түпқараған ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қазандағы № 7/51 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 қазанда № 4617-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Түпқараған ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №22/133 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №31624 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының төрағасы А. Нугманов

О признании утратившим силу решения Тупкараганского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 22/133 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Тупкараганскому району"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 20 октября 2023 года № 7/51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 июня 2023 года № 4617-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Тупкараганского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 22/133 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Тупкараганскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31624).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Тупкараганского районного маслихата А. Нугманов