Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 3/19 "Мұнайлы ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 8/53 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 желтоқсанда № 4643-12 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мұнайлы ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 3/19 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4572-12 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының төрағасы
Б. Билялов

О признании утратившим силу решения Мунайлинского районного маслихата от 18 мая 2023 года № 3/19 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Мунайлинскому району"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 30 ноября 2023 года № 8/53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 декабря 2023 года № 4643-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мунайлинского районного маслихата от 18 мая 2023 года № 3/19 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Мунайлинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4572-12).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мунайлинского районного маслихата
Б. Билялов