Қостанай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 1377 "Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру–сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістерді енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 14 наурыздағы № 434 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 наурызда № 9942 болып тіркелді
Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің "Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті щарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін белгілеу туралы" 2016 жылғы 13 маусымдағы № 1377 (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 6535 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Мүгедектігі бар адамдарды қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін белгілеу туралы";
2) көрсетілген қаулының 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоса беріліп отырған мүгедектігі бар адамдарды қоспағанда, дене шынықтыру – сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері белгіленсін";
3) көрсетілген қаулы қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Мүгедектігі бар адамдарды қоспағанда, дене шынықтыру – сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері".
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) Осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) Осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласының әкімі М. Жундубаев

О внесении изменений в постановление акимата города Костаная от 13 июня 2016 года № 1377 "Об установлении перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 14 марта 2023 года № 434. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 марта 2023 года № 9942
Акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная "Об установлении перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот" от 13 июня 2016 года № 1377 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6535) следующие изменения:
1) заголовок постановления изложить в новой редакции:
"Об установлении перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением лиц с инвалидностью, а также размеров льгот";
2) пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"Установить прилагаемый Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением лиц с инвалидностью, а также размеров льгот, согласно приложению к настоящему постановлении";
3) заголовок приложения указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением лиц с инвалидностью, а так же размеры льгот".
2. Государственному учреждению "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата города Костаная после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Костаная М. Жундубаев