"Қостанай қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" мәслихаттың 2015 жылғы 9 ақпандағы № 291 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 62 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 қарашада № 10073 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2024 жылғы 9 ақпандағы № 80 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 09.02.2024 № 80 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қостанай қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" мәслихаттың 2015 жылғы 9 ақпандағы № 291 шешіміне (Нормативтік құқытық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5400 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында 5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. "Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің өсуін өтеу мөлшерін айқындау және қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 28 шiлдедегi № 295/НҚ бұйрығына сәйкес әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлемі жүзеге асырылады (Нормативтік құқытық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33200 болып тіркелген).".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қалалық мәслихатының төрағасы О. Байгабулов

О внесении изменения в решение маслихата от 9 февраля 2015 года № 291 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Костанае"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 2 ноября 2023 года № 62. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 3 ноября 2023 года № 10073. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 9 февраля 2024 года № 80
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 09.02.2024 № 80 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Костанае" от 9 февраля 2015 года № 291 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5400) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному решению пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Выплата компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникации социально защищаемым гражданам осуществляется в соответствии с приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 июля 2023 года № 295/НҚ "Об определении размера и утверждении Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33200).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского городского маслихата О. Байгабулов