Амангелді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2023 жылғы 2 тамыздағы № 31 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 тамызда № 10045 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Амангелді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының төрағасы К. Кеделбаев
Амангелді
аудандық мәслихатының
2023 жылғы 2 тамыздағы
№ 31 шешіміне
қосымша
Амангелді аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 20 мамырдағы № 241 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4889 болып тіркелген) шешімі;
2. Амангелді аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Амангелді ауданының Амантоғай ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 20 мамырдағы № 242 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4888 болып тіркелген) шешімі;
3. Амангелді аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Амангелді ауданының Үрпек ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 20 мамырдағы № 243 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4885 болып тіркелген) шешімі;
4. Амангелді аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Амангелді ауданының Құмкешу ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 20 мамырдағы № 244 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4881 болып тіркелген) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений Амангельдинского районного маслихата
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 2 августа 2023 года № 31. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 4 августа 2023 года № 10045
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Амангельдинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев
Приложение
к решению Амангельдинского
районного маслихата
от 2 августа 2023 года
№ 31
Перечень утративших силу некоторых решений Амангельдинского районного маслихата
1. Решение Амангельдинского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района Костанайской области" от 20 мая 2014 года № 241 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4889);
2. Решение Амангельдинского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Амантогайского сельского округа Амангельдинского района Костанайской области" от 20 мая 2014 года № 242 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4888);
3. Решение Амангельдинского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Урпекского сельского округа Амангельдинского района Костанайской области" от 20 мая 2014 года № 243 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4885);
4. Решение Амангельдинского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Кумкешуского сельского округа Амангельдинского района Костанайской области" от 20 мая 2014 года № 244 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4881);

5. Амангелді аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Амангелді ауданының Ақсай ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 20 мамырдағы № 245 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4886 болып тіркелген) шешімі;
6. Амангелді аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Амангелді ауданының Үштоғай ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 20 мамырдағы № 246 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4883 болып тіркелген) шешімі;
7. Амангелді аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Амангелді ауданының Қарасу ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 20 мамырдағы № 247 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4887 болып тіркелген) шешімі;
8. Амангелді аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Амангелді ауданының Қабырға ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 20 мамырдағы № 248 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4890 болып тіркелген) шешімі;
9. Амангелді аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Амангелді ауданының Байғабыл ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 20 мамырдағы № 249 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4882 болып тіркелген) шешімі;
10. Амангелді аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Амангелді ауданы Тасты ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2020 жылғы 22 мамырдағы № 385 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9227 болып тіркелген) шешімі.

5. Решение Амангельдинского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Аксай Амангельдинского района Костанайской области" от 20 мая 2014 года № 245 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4886);
6. Решение Амангельдинского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Уштогайского сельского округа Амангельдинского района Костанайской области" от 20 мая 2014 года № 246 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4883);
7. Решение Амангельдинского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Карасуского сельского округа Амангельдинского района Костанайской области" от 20 мая 2014 года № 247 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4887);
8. Решение Амангельдинского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Кабыргинского сельского округа Амангельдинского района Костанайской области" от 20 мая 2014 года № 248 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4890);
9. Решение Амангельдинского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Байгабылского сельского округа Амангельдинского района Костанайской области" от 20 мая 2014 года № 249 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4882);
10. Решение Амангельдинского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Тастинского сельского округа Амангельдинского района Костанайской области" от 22 мая 2020 года № 385 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9227).