2023 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тынайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 83/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 сәуірде № 7317 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 107 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2023 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерiнің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограммына, литріне) субсидиялар нормалары, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға 2 314 714 000 (екі миллиард үш жүз он төрт миллион жеті жүз он төрт мың) теңге мөлшерінде бюджеттік қаражат көлемдері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы әкімдігінің 20.12.2023 № 334/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының Қазақстан Республикасы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар облысы әкімінің жетекшелік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Байханов
Павлодар облысы әкімдігінің
2023 жылғы 6 сәуірдегі
№ 83/2 Қаулысымен
бекітілген
2023 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерiнің тізбесі және тынайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) субсидиялар нормалары
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы әкімдігінің 09.10.2023 № 247/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы (теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2023 год
Постановление акимата Павлодарской области от 6 апреля 2023 года № 83/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 апреля 2023 года № 7317.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2023 год в размере 2 314 714 000 (два миллиарда триста четырнадцать миллионов семьсот четырнадцать тысяч) тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 20.12.2023 № 334/4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Павлодарской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Байханов
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 6 апреля 2023 года
№ 83/2
Перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, на 2023 год
Сноска. Приложение с изменением, внесенным постановлением акимата Павлодарской области от 09.10.2023 № 247/3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении (%)
Норма субсидий (тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная

N-34,4
82 225,0
тонна
Б маркалы аммиак селитрасы
N-34,4
Құрамында 33,5% азот бар аммиак-нитратты тыңайтқышы
N-33,5
136 250,0
тонна
3
Б маркасы Сұйық аммоний нитраты
NH4NO3-52
375 000,0
тонна
4
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
60 500,0
тонна
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
Кристалды аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
В маркасы түйіршіктелген аммоний сульфаты (аммоний сульфаты)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты - жанама өнім (В маркасы)
N-21, S-24
SiB маркалы аммоний сульфаты (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммоний сульфаты 21%N+24%S
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
20:2:0 тукоқоспасы (түйіршіктелген аммоний сульфаты)
N-20, Р-2, S-24
20:5:0 тукоқоспасы (түйіршіктелген аммоний сульфаты)
N-20, Р-5, S-24
5
NS 30:7 сульфонитраты
N-30, S-7
188 000,00
тонна
6
Карбамид
N-46,2
127 600,0
тонна
Б маркалы карбамид
N-46,2
N-46
SiB маркалары карбамид (өзгертілген минералды тыңайтқыш)
N-46,2
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
ЮТЕК карбамиді
N-46,2
7
КАС+ сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
132 500,0
тонна
КАС-32 маркасы сұйық азотты тыңайтқышы
N 32
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқышы
N 32
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N аммоний-6,8 кем емес, N нитрат-6,8 кем емес, N амид-13,5 кем емес
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-32
Сұйық азотты КАС тыңайтқыштары
N-32
КАС- 28 маркалы сұйық азотты тыңайтқышы
N-28
КАС- 30 маркалы сұйық азотты тыңайтқышы
N-30
КАС- 32 маркалы сұйық азотты тыңайтқыштар
N-32
8
Азот-әктас тыңайтқышы
N-27, Са-5-6, Mg-3-4

N-34,4
82 225,0
тонна
Селитра аммиачная марки Б
N-34,4
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5%
N-33,5
136 250,0
тонна
3
Нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
375 000,0
тонна
4
Сульфат аммония
N-21, S-24
60 500,0
тонна
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Сульфат аммония кристалический
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка В (аммоний сернокислый)
N-21, S-24
Сульфат аммония – побочный продукт (марка В)
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Тукосмесь 20:2:0 (сульфат аммония гранулированный)
N-20, Р-2, S-24
Тукосмесь 20:5:0 (сульфат аммония гранулированный)
N-20, Р-5, S-24
5
Сульфонитрат NS 30:7
N-30, S-7
188 000,00
тонна
6
Карбамид
N-46,2
127 600,0
тонна
Карбамид марки Б
N-46,2
N-46
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03,
Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03,
Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид ЮТЕК
N-46,2
7
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
132 500,0
тонна
Удобрение жидкое азотное марка КАС-32
N 32
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N 32
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N аммонийный - не менее 6,8, N нитратный - не менее 6,8, N амидный - не менее 13,5
Удобрения азотные жидкие (КАС)
N-32
Удобрения жидкие азотные КАС
N-32
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 28
N-28
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 30
N-30
Удобрения жидкие азотные марок КАС-32
N-32
8
Удобрение азотно-известняковое
N-27, Са- 5-6,
Mg-3-4

N-35, S-7
С 4 маркалы күкірті бар карбамид агрохимикаты
N-40, S-4
19
11-37 маркалы сұйық кешенді тыңайтқыштары (СКТ)
N-11, Р-37
135 750,0
тонна
Сұйық күрделі тыңайтқыш (СКТ)
N-11, Р-37
10-34 маркалы сұйық кешенді тыңайтқыштары (СКТ)
N-10, Р-34
20
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
146 428,57
тонна
15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
NPK 15-15-15 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
15-15-15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска)
N 15 P 15 K 15
SiB маркалы нитроаммофоска 15:15:15 (өзгертілген минералды тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
16:16:16 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N 16 P 16 K 16
NPK 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
SiB маркалы нитроаммофоска 16:16:16 (өзгертілген минералды тыңайтқыш)
N-16, P-16, K-16
17:17:17 маркалы нитроаммофоска
N-17, P-17, K-17
Маркасы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
7:7:7 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-7, P-7, K-7
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N- 8, P-24, K-24
NPK-плюс 9-20-20 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-9, P-20, K-20
Диаммофоска 9-25-25 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-9, P-25, K-25
10:20:20 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-20, K-20
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28
21:0,1:21 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16
NPK 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N 10 P 26 K 26
NPK-1 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Диаммофоска 10-26-26,NPK-1 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Маркасы: диаммофоска 10-26-26, NPK-1 азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N 10 P 26 K 26
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N 10 P 26 K 26
FertiM NPK 10:26:26 маркалы ФЕРТИМ аралас минералды тыңайтқыштары
N-10, P2O5-26, К2О-26
10:20:20 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N 10 P 20 K 20
12:32:12 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-12 P-32 K-12
13:19:19 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13, P-19, K-19
8-20-30 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30
8:20:30 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
8:19:29 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-19, K-29
NPK 13-13-24 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска маркасы: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска маркасы: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска маркасы 23:13:8
N-23, P-13, K-8
21
NPK Нитроаммофоска, 16:16:16+В маркасы

N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
19
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
135 750,0
тонна
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 10-34
N-10, Р-34
20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
146 428,57
тонна
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N- 16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N- 8, P-24, K-24
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-плюс 9-20-20
N- 9, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 9-25-25
N- 9, P-25, K-25
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N- 17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26,NPK-1
(диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марок: диаммофоска 10-26-26,NPK-1
(диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Смешанные минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26
N-10, P2O5-26, К2О - 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N 10 P 20 K 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 8-20-30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
21
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:
16+В

N-16, P-16, K-16, B-0,03
145 089,0
тонна
NPK Нитроаммофоска, 16:16:16+Zn маркасы
N-16, P-16, K-16, Zn-0,21
16:16:16+BMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
16:16:16+BCMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10: 10+S+Zn маркасы
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
NPK(S) 8-20-30(2) маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30, S-2
NPKS-8 маркалы азотфосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK 20-10-10+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10, S-4
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15, S-10
NPK 27-6-6+S маркалы нитроаммофоска (азофоска
N-27, P-6, K-6, S-2,6
NPK(S) 13-17-17(6) маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13, P-17, K-17, S-6,
"NPK(S) 13-17-17(6)+0, 15 В+0,6Zn маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы"
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска, маркасы 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Диаммофоска NPK 10: 26:26+B маркалы азотфосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
NPK 10:26:26+Zn диаммофоска маркалы азотфосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
NPK 10:26:26+BMZ диаммофоска маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
NPK 10:26:26+BCMZ диаммофоска маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10 +S+B маркасы
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10 +S+BMZ маркасы
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10 + S+BCMZ маркасы
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
21:0,1:21 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
14:14:23 маркалы нитроаммофоска

N-16, P-16, K-16, B-0,03
145 089,0
тонна
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:
16+Zn
N-16, P-16, K-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK марки 16:16: 16+BMZ
N-16, P-16, K-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска NPK марки 16:16: 16+BCMZ
N-16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
Удобрение азотнофосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30
(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотнофосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10, S-4
Удобрение азотнофосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 15-15-15 (10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Удобрение азотнофосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17
(6)
N-13, P-17, K-17, S-6,
"Удобрение азотнофосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0, 6Zn"
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Удобрение азотнофосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотнофосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Удобрение азотнофосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотнофосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10: 10+S+BMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10: 10+S+BCMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска, марки 14:14:23

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
21
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
145 089,0
тонна
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий (диаммофоска) тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8,
Mg-0,8
22
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
75 000,0
тонна
20:20 маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор күрделі тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор күрделі тыңайтқышы
N-20, P-20, S-8-14
Құрамында күкірті бар азот-фосфор тыңайтқышы, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
NPS (N-20, P-20 +S-14) маркалы ФЕРТИМ (КМТ ФЕРТИМ) күрделі минералды тыңайтқыштары
N-20, P-20, S-14
Құрамында күкірті бар азот-фосфор тыңайтқышы
N-20, P2О5-20+S-14
NP+S=16:20+12 маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор тыңайтқышы
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
16:20:12 маркалы сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-16, S-10
23
Құрамында күкірті бар азот-фосфор күрделі тыңайтқышы, 20:20+В маркасы
N-20, P-20, S-14, B-0,03
204 250,0
тонна
Құрамында күкірті бар азот-фосфор күрделі тыңайтқышы, 20:20+ВMZ маркасы
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030,Zn-0,060
Құрамында күкірті бар азот-фосфор күрделі тыңайтқышы, 20:20+Zn маркасы
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Құрамында күкірті бар азот-фосфор күрделі тыңайтқышы, 20:20+BCMZ маркасы
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
24
Құрамында азот-фосфор-күкірт бар тыңайтқышы (NPS-тыңайтқышы), А,Б,В маркасы, ұнтақ
NH4, 6% к.е.; Р2О5-11,0; SO3-15,0; СаО-14,0; MgO-0,25
124 327,0
тонна
25
Суда еритін арнайы моноаммонийфосфат, А маркасы
N-12, P2О5-61
475 000,0
тонна
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Тазартылған моноаммонийфосфат
N-12%, P2О5-61%
12-61-0 (МАР) маркалы Growfert кешенді тыңайтқыш

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
21
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
145 089,0
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8,
Mg-0,8
22
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
75 000,0
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 +S-14)
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-20, P2О5-20+S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-16, S-10
23
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
204 250,0
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+ВMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,018,
Mn-0,030, Zn-0,060
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
24
Азот-фосфор-сера содержащее удобрение (NPS-удобрение), марка А,Б,В, порошковидное
NH4, н. м. 6%; Р2О5-11,0; SO3-15,0; СаО-14,0; MgO-0,25
124 327,0
тонна
25
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P2О5-61
475 000,0
тонна
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12%, P2О-61%
Комплексное удобрение Growfert марки: 12-61-0 (MAP)

2 232,14
литр
33
YaraLiva Calcinit тыңайтқышы (кальций нитраты)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
187 500,0
тонна
YaralivaTM CALCINIT кальций нитраты
YaraLiva CALCINIT (кальций нитраты)
Концентрацияланған кальций нитраты (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Haifa кальций нитраты
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
15-0-0 + 27 CaO (CN) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-15%, CaO-27%
"Г" маркалы түйіршіктелген кальций нитраты
N-26,8%, CaO-31%
"Е" маркалы түйіршіктелген кальций нитраты
N-15,5%, CaO-26,5%
Abocol CN кальций нитраты
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
34
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N карбамид- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
420 000,0
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3,NO3-4,9, N карбамид- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01,Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13

2 232,14
литр
33
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
187 500,0
тонна
Нитрат кальция YaraLivaТМ CALCINIT
YaraLiva CALCINIT (кальциевая селитра)
Нитрат кальция концентрированный (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Г"
N-26,8%, CaO-31%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Е"
N-15,5%, CaO-26,5%
Кальциевая селитра Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
34
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N карбамидный- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
420 000,0
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N карбамидный- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13

N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7, N карбамид-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N карбамид-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар күрделі суда еритін NPK тыңайтқышы

N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N карбамидный-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N карбамидный-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
3 150,0
литр
70
"Картоп үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150,0
литр
71
"Қызылшаға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
3 150,0
литр
70
Удобрение Ультрамаг Комби марки
"Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150,0
литр
71
Удобрение Ультрамаг Комби марки
"Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%

3 150,0
литр
72
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
566 940,0
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы: 6:14:35+2MgO+MЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы: 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы: 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 15:15:30+1,5MgO+МЭ

3 150,0
литр
72
Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
566 940,0
тонна
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 6:14:35+2MgO+MЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31,
MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31+ 2MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы: 18:18:18+3MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы: 20:20:20+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ
73
Фертигрейн Старт

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 20:20:20+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ
73
Фертигрейн Старт

Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18%; Р2О5-18%;К2O-18%, MgO-3%,SO3-6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р2О5-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%; К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA),Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы

Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р2О5-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р2О5-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%; К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)

N-3%; Р2О5-37%; К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
110
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р2О5-54%; К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 569,86
килограмм
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р2О5-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)

N-3%; Р2О5-37%; К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
110
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р2О5-54%; К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 569,86
килограмм
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р2О5-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)

Плантафид 20-20-20 (Plantafeed 20-20-20)
N-20, P2O5-20, K2O-20, Fe (ЭДТА)-0,16, Mn (ЭДТА)-0,11, Zn (ЭДТА)-0,08, Cu (ЭДТА)-0,04, B-0,06, Mo-0,02
Плантафол 30:10:10 (Plantofol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30%; Р2О5-10%; К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5%; Р205-15%; К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)

Плантафид 20-20-20 (Plantafeed 20-20-20)
N-20, P2O5-20, K2O-20, Fe (ЭДТА)-0,16, Mn (ЭДТА)-0,11, Zn (ЭДТА)-0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantofol 30:10:10)
N-30%; Р2О5-10%; К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%; Р205-15%; К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)

Аминосит 33% (Aminosit 33%) тыңайтқышы
бос аминқышқылдары 33, жалпы N-9,8, органикалық заттар-48
4 196,50
литр
123
"Нутривант Плюс астық" тыңайтқышы
N-19; Р-19; К-19, MgO-2, Fe-0,05, Zn-0,2, B-0,1, Mn-0,2 , Cu-0,2, Mo-0,002
2 678,50
килограмм
N-6; Р-23; К-35, MgO-1, Fe-0,05, Zn-0,2, B-0,1, Mn-0,2 , Cu-0,25, Mo-0,002
"Нутривант Плюс майлы" тыңайтқышы
P-20; K-33, MgO-1, S-7,5, Zn-0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,001

Удобрение Аминосит 33% (Aminosit 33%)
свободные аминокислоты 33, общий N-9,8, органическое вещество-48
4 196,50
литр
123
Удобрение "Нутривант Плюс зерновой"
N-19; Р-19; К-19, MgO-2, Fe-0,05, Zn-0,2, B-0,1, Mn-0,2 , Cu-0,2, Mo-0,002
2 678,50
килограмм
N-6; Р-23; К-35, MgO-1, Fe-0,05, Zn-0,2, B-0,1, Mn-0,2 , Cu-0,25, Mo-0,002
Удобрение "Нутривант Плюс масличный"
P-20; K-33, MgO-1, S-7,5, Zn-0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,001

13-6-26+8 CaO маркалы Growfert+Micro күрделі тыңайтқышы
N-13%, P2O5 -6%, K2O- 26%, CaO-8%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
15-5-30+2MgO маркалы Growfert+Micro күрделі тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
15-30-15 маркалы Growfert+Micro күрделі тыңайтқышы
N-15%, P2O5-30%, K2O-15%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
16-8-24+2MgO маркалы Growfert+Micro күрделі тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
18-18-18+1MgO маркалы Growfert+Micro күрделі тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
20-10-20 маркалы Growfert+Micro күрделі тыңайтқышы

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 13-6-26+8 CaO
N- 13%, P2O5 -6%, K2O- 26%, CaO-8%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N-15%, P2O5-30%, K2O-15%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO;
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5 -18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20

N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn- 0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
20-20-20 маркалы Growfert+Micro күрделі тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O- 20%, B- 0,01%, Cu- 0,01%, Fe- 0,02%, Mn- 0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
8-20-30 маркалы Growfert+Micro күрделі тыңайтқышы
N-8%, P2O5-20%, K2O-30%, B-0,01%, Cu- 0,01%, Fe-0,02%, Mn- 0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
3-5-55 маркалы Growfert+Micro күрделі тыңайтқышы

N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B- 0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn- 0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-20-20
N- 20%, P2O5 -20%, K2O- 20%, B- 0,01%, Cu- 0,01%, Fe- 0,02%, Mn- 0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O-30%, B-0,01%, Cu- 0,01%, Fe-0,02%, Mn- 0,01%, Mo- 0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55

N-3%, P2O5-5%, K2O-55%, B-0,01%, Cu- 0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
3-8-42 маркалы Growfert+Micro күрделі тыңайтқышы
N-3%, P2O5 -8 %, K2O-42%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
168
0-60-20 маркалы Growfert күрделі тыңайтқышы
P2O5- 60%, K2O-20%
625,0
килограмм
169
Growfert 0-40-40+Micro маркалы күрделі тыңайтқышы
P2O5-40 %, K2O-40%, B-0,01%, Cu- 0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

N - 3%, P2O5 -5%, K2O-55%, B- 0,01%, Cu- 0,01%, Fe-0,02%, Mn- 0,01%, Mo-0,005%, Zn- 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N-3%, P2O5 -8 %, K2O-42%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
168
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-60-20
P2O5- 60%, K2O-20%
625,0
килограмм
169
Комплексное удобрение Growfert марки 0-40-40+Micro
P2O5 -40 %, K2O- 40%, B- 0,01%, Cu- 0,01%, Fe- 0,02%, Mn- 0,01%, Mo- 0,005%, Zn-0,01%

Cu: 0,61-3,55, Zn:0,52-3,11, В:0,18-0,61, Mn:0,18-0,49,Fe:0,19-0,49, Mo:0,27-1,14, Со:0,18-0,31, Se: 0,004-0,012, Cr: 0,031-0,194, Ni:0,008-0,015, Li:0,044-0,129, V:0,034-0,158, N:0,3-4,4, P2О5:0,2-0,6, K2О:0,84-5,9, SО3:1,0-5,0, MgО:0,34-2,08
1 772,32
литр
194
"Микроэл" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu:0,6, Zn:1,3, В:0,15, Mn:0,31, Fe:0,3, Mo:0,2, Со:0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni:0,006, Li:0,04, N:0,4, K2О:0,03, SО3:5,7,MgО:1,32
1 776,79
литр
195
"Экомак" маркалы "Волски Микркомплексі" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-0,97, Zn-0,98, B-0,35, Mn-0,58, Fe-0,35, Mo-0,09, N-2,4, P2O5-0,61, K2O-1,77, SO3-4,9, MgO-0,97, Co-0,18
2 000,00
литр
196
"Страда N" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu:0,06, Zn:0,13, В:0,016, Mn:0,05, Fe:0,03, Mo:0,05, Со:0,001, Se:0,001, N:27, P2О5:2, K2О:3, SО3:1,26, MgО: 0,15
839,3
литр
197
"Страда Р" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu:0,07, Zn:0,16, В:0,02, Mn:0,05, Fe:0,07, Mo:0,05, Со:0,01, Se:0,002, N:5, P2О5:20, K2О:5, SО3:0,8, MgО:0,18
1 763,40
литр
198
"Страда К" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu:0,005, Zn:0,005, В:0,009, Mn:0,019, Fe:0,02, Mo:0,001, Со:0,001, Se:0,001, N:4, P2О5:5, K2О:12, SО3:3,5
950,90
литр
199
Boron 150 тыңайтқышы
Бороэтаноламин-98-100, оның ішінде В-10,6-11%
2 101,50
литр
200
Нановит Супер
N-10,0%, К2О-5,0%; MgO-2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe-0,07%; Mn-0,04%; Zn-0,21%, Мо-0,002%; аминқышқылдары-2,86%; органикалық қышқылдар-2,30%; моносахаридтер-0,00403%, фитогормондар – 0,00046%
1 600,00
литр
201
Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5-4,03%; К2О-6,47%; SO3-0,02 %; Cu-0,01 %; В-0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn-0,01 %; аминқышқылдары-3,0 %; органикалық қышқылдар-0,7 %; полисахаридтер-0,00388 %; фитогормондар –0,00044 %.
1 450,00
литр
202
Нановит Микро
N- 3,98 %; MgO- 4,53 %; SO3-3,91 %; Cu-0,51 %; В–0,51 %; Fe–0,60 %; Mn-0,94 %; Zn-0,50 %; Мо-0,002%; аминқышқылдары – 5,19 %; органикалық қышқылдар-5,30 %; полисахаридтер-0,00379 %; фитогормондар-0,00043 %; гумин қышқылдары-0,25 %, фульвоқышқылдар-0,045 %
1 450,00
литр
203
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминқышқылдары-1,5 %; моносахаридтер-0,00368 %; фитогормондар-0,00042 %
1 675,00
литр
204
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминқышқылдары-1,39 %; органикалық қышқылдар-7,20%; моносахаридтер-0,00329%; фитогормондар–0,00038%
1 375,00
литр
205
Нановит Моно Мыс
N–5,40 %; SO3–2,66 %; Cu–5,65 %; аминқышқылдары-2,68 %; органикалық қышқылдар-6,20 %; моносахаридтер-0,00397%; фитогормондар – 0,00045%

Cu: 0,61-3,55, Zn:0,52-3,11, В:0,18-0,61, Mn:0,18-0,49,Fe:0,19-0,49, Mo:0,27-1,14, Со:0,18-0,31, Se: 0,004-0,012, Cr: 0,031-0,194, Ni:0,008-0,015, Li:0,044-0,129, V:0,034-0,158, N:0,3-4,4, P2О5:0,2-0,6, K2О:0,84-5,9, SО3:1,0-5,0, MgО:0,34-2,08
1 772,32
литр
194
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu: 0,6, Zn: 1,3, В: 0,15, Mn: 0,31, Fe: 0,3, Mo: 0,2, Со: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni: 0,006, Li: 0,04, N: 0,4, K2О: 0,03, SО3:5,7,MgО: 1,32
1 776,79
литр
195
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
Cu-0,97, Zn-0,98, B-0,35, Mn-0,58, Fe-0,35, Mo-0,09, N-2,4, P2O5-0,61, K2O-1,77, SO3-4,9, MgO-0,97, Co-0,18
2 000,00
литр
196
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
Cu:0,06, Zn:0,13, В:0,016, Mn:0,05, Fe:0,03, Mo:0,05, Со:0,001, Se:0,001, N:27, P2О5:2, K2О:3, SО3:1,26, MgО: 0,15
839,3
литр
197
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда Р"
Cu:0,07, Zn:0,16, В:0,02, Mn:0,05, Fe:0,07, Mo:0,05, Со:0,01, Se:0,002, N:5, P2О5:20, K2О:5, SО3:0,8, MgО:0,18
1 763,40
литр
198
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
Cu:0,005, Zn:0,005, В:0,009, Mn:0,019, Fe:0,02, Mo:0,001, Со:0,001, Se:0,001, N:4, P2О5:5, K2О:12, SО3:3,5
950,90
литр
199
Удобрение Boron 150
Бороэтаноламин - 98-100, в том числе В - 10,6-11%
2 101,50
литр
200
Нановит Супер
N-10,0%, К2О-5,0%; MgO-2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe-0,07%; Mn-0,04%; Zn-0,21%, Мо-0,002%; аминокислоты – 2,86%; органические кислоты – 2,30%; моносахариды-0,00403%, фитогормоны – 0,00046%
1 600,00
литр
201
Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5-4,03%; К2О-6,47%;SO3-0,02 %; Cu-0,01 %; В-0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn-0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %.
1 450,00
литр
202
Нановит Микро
N- 3,98 %; MgO- 4,53 %; SO3-3,91 %; Cu-0,51 %; В – 0,51 %; Fe – 0,60 %; Mn- 0,94 %; Zn-0,50 %; Мо-0,002%; аминокислоты – 5,19 %; органические кислоты – 5,30 %; полисахариды – 0,00379 %; фитогормоны – 0,00043 %; гуминовые кислоты – 0,25 %, фульвокислоты – 0,045 %
1 450,00
литр
203
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминокислоты – 1,5 %; моносахариды – 0,00368 %; фитогормоны – 0,00042 %
1 675,00
литр
204
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминокислоты – 1,39 %; органические кислоты – 7,20%; моносахариды – 0,00329 %; фитогормоны – 0,00038 %
1 375,00
литр
205
Нановит Моно Медь
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминокислоты – 2,68 %; органические кислоты – 6,20 %; моносахариды – 0,00397 %; фитогормоны – 0,00045 %

1 375,00
литр
206
Нановит Моно Мырыш
Zn-7,67%; N-5,41%; SО3-3,61 %; аминқышқылдары – 2,78%; органикалық қышқылдар –8,35%; моносахаридтер–0,00385%; фитогормондар–0,00044 %
1 450,00
литр
207
Кальций Нановиті
N-8,86%, MgO-0,71%; SO3-0,77%;СаО-15,0%; Cu-0,02%; В-0,04%; Fe-0,21%; Mn-0,11%; Zn-0,02% ; аминқышқылдары-0,78%; органикалық қышқылдар-0,10%; полисахаридтер-0,00347%; фитогормондар-0,0004%
1 375,00
литр
208
Фосфор Нановиті
N-4,53%, Р2О5-30,00%; В-0,51%; Zn-0,51%; SO3-0,25%; аминқышқылдары-0,08%; органикалық қышқылдар-4,5%; полисахаридтер-0,00365%; фитогормондар-0,00042%
2 050,00
литр
209
Молибден Нановиті
N-3,34%, SO3-0,25%; В-0,50% л; Мо-3,00%; Zn–0,50%; аминқышқылдары-4,26%; органикалық қышқылдар-16,5%; полисахаридтер-0,00417%; фитогормондар-0,00048%
1 900,00
литр
210
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO-0,1%; SO3-0,08%; Cu-0,015%; В-0,01%;Fe-0,01%; Mn- 0,02%; Мо-0,006%; Zn-0,02%; Р2О5-1,0%; К2О-1,1%, Si-0,004%;Co-0,004%; аминқышқылдары-35,0%; моносахаридтер-0,1%; фитогормондар-0,012%
3 100,00
литр
211
3:18:18 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N-3,0%, Р2О5-18,0%; К2О-18,0%; MgO-0,015%; SO3-0,015%; В-0,022%; Cu-0,038%; Fe-0,07%; Mn-0,030%; Мо-0,015 %; Zn-0,015%; Si-0,015 %; Co-0,0015 %
1 412,50
литр
5:20:5 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N-5,0%, Р2О5-20,0%; К2О-5,0%; MgO-0,010%; SO3-0,010%; В-0,020%; Cu-0,040 %; Fe-0,070%; Mn-0,035 %; Мо-0,010%; Zn-0,010%; Si-0,010%; Co-0,001%
9:18:9 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N-9,0%, Р2О5-18,0%; К2О-9,0%; MgO-0,012%; SO3-0,012%; В-0,018%; Cu-0,04%; Fe-0,065%; Mn-0,028%; Мо-0,012%; Zn-0,012 %; Si-0,012%; Co-0,0012%
212
"SunnyMix бидай" тыңайтқышы
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95% Cu-7,6%, органикалық қышқылдар-25 грамм/литр, аминқышқылдары-25 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін стимуляторлар-10 грамм/литр
1 850,00
литр
213
Sunny Mix B тыңайтқышы
N-4,05% B-10,2%
1 850,00
литр
214
"SunnyMix әмбебап" тыңайтқышы
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органикалық қышқылдар-25 грамм/литр, аминқышқылдары-25 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін стимуляторлар-10 грамм/литр
1 850,00
литр
215
SunnyMix Zn тыңайтқышы
Zn-12,5%, N-16,4%, +аминқышқылдары -85 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырушылар
1 850,00
литр
216
SunnyMix күнбағыс тыңайтқышы
N-1,2% MgO-8,36% Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0%, +органикалық қышқылдар-25 грамм/литр, аминқышқылдары-25 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін стимуляторлар-10 грамм/литр
2 200,00
литр
217
SunnyMix астық тұқымдары тыңайтқышы
N-2,73% Cu-5,4% Zn-5,3% Mo-1,3% Mn-2,43%, CaO-3,41% Fe-3,85%+органикалық қышқылдар-25 грамм/литр, аминқышқылдары-25 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырушылар-10 грамм/литр

1 375,00
литр
206
Нановит Моно Цинк
Zn-7,67 %; N-5,41%; SО3-3,61 %; аминокислоты – 2,78 %; органические кислоты – 8,35 %; моносахариды – 0,00385%; фитогормоны – 0,00044 %
1 450,00
литр
207
Нановит Кальциевый
N-8,86%, MgO-0,71%; SO3-0,77%;СаО-15,0%; Cu-0,02 %; В-0,04 %; Fe-0,21 %; Mn-0,11 %; Zn-0,02 % ; аминокислоты – 0,78 %; органические кислоты – 0,10 %; полисахариды – 0,00347 %; фитогормоны – 0,0004 %
1 375,00
литр
208
Нановит Фосфорный
N-4,53 %, Р2О5-30,00 %; В-0,51 %; Zn-0,51 %; SO3-0,25 %; аминокислоты – 0,08 %; органические кислоты – 4,5 %; полисахариды – 0,00365 %; фитогормоны – 0,00042 %
2 050,00
литр
209
Нановит Молибденовый
N-3,34 %, SO3-0,25 %; В-0,50 %л; Мо-3,00 %; Zn – 0,50 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
1 900,00
литр
210
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO-0,1 %; SO3-0,08 %; Cu-0,015 %; В-0,01 %;Fe-0,01%; Mn- 0,02 %; Мо-0,006 %; Zn-0,02 %; Р2О5-1,0 %; К2О-1,1 %, Si-0,004 %;Co-0,004 %; аминокислоты – 35,0 %; моносахариды – 0,1 %; фитогормоны – 0,012 %
3 100,00
литр
211
НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N-3,0 %, Р2О5-18,0%; К2О-18,0%; MgO-0,015 %; SO3-0,015%; В-0,022%; Cu-0,038%; Fe-0,07%; Mn-0,030%; Мо-0,015 %; Zn-0,015%; Si-0,015 %; Co-0,0015 %
1 412,50
литр
НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N-5,0%, Р2О5-20,0%; К2О-5,0%; MgO-0,010%; SO3-0,010%; В-0,020%; Cu-0,040 %; Fe-0,070%; Mn-0,035 %; Мо-0,010%; Zn-0,010%;, Si-0,010%; Co-0,001 %
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N-9,0%, Р2О5-18,0%; К2О-9,0%; MgO-0,012%; SO3-0,012%; В-0,018%; Cu-0,04%; Fe-0,065%; Mn-0,028%; Мо-0,012%; Zn-0,012%; Si-0,012%; Co-0,0012%
212
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95% Cu-7,6%, органические кислоты-25 грамм/литр, аминокислоты- 25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений- 10 грамм/литр
1 850,00
литр
213
Удобрение SunnyMix B
N-4,05% B-10,2%
1 850,00
литр
214
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органические кислоты- 25 грамм/литр, аминокислоты- 25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений- 10 грамм/литр
1 850,00
литр
215
Удобрение SunnyMix Zn
Zn-12,5%, N-16,4%, +аминокислоты -85 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений
1 850,00
литр
216
Удобрение SunnyMix подсолнечник
N-1,2% MgO-8,36% Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0%, +органические кислоты -25 грамм/литр, аминокислоты- 25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений- 10 грамм/литр
2 200,00
литр
217
Удобрение SunnyMix семена зерновых
N-2,73% Cu-5,4% Zn-5,3% Mo-1,3% Mn-2,43%, CaO-3,41% Fe-3,85% +органические кислоты- 25 грамм/литр, аминокислоты- 25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений- 10 грамм/литр

Гуминді заттардың тұздары-80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0% Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
4 375,00
килограмм
236
БМ маркалы Лигногумат
Гуминді заттардың тұздары–80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
1 250,0
литр
237
ВМ-NPK маркалы Лигногумат

Соли гуминовых веществ - 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
4 375,00
килограмм
236
Лигногумат марки БМ
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
1 250,0
литр
237
Лигногумат марки ВМ- NPK

Гуминді заттардың тұздары–40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%, S-1,5%. Fe-0,005-0,1%, Mn-0,005-0,06%, Cu-0,005-0,06%, Zn-0,005-0,06%, Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%, N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
238
Б СУПЕР БИО маркалы Лигногумат
Гуминді заттардың тұздары – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
1 400,0
литр
239
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15

Соли гуминовых веществ – 40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%, S-1,5%. Fe-0,005-0,1%, Mn-0,005-0,06%, Cu-0,005-0,06%, Zn-0,005-0,06%, Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%, N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
238
Лигногумат марки Б СУПЕР БИО
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
1 400,0
литр
239
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15

700 000,0
тонна
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Poly-Feed 9.0.1 еритін NPK тыңайтқыштары. Аммоний нитраты бар тотықтырғыш
N-17, P2O5-10, K2O-27
Poly-Feed 10.0.1 суда еритін аммоний нитраты бар NPK тыңайтқышы. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
240
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
900 000,0
тонна
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O -34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O -8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME

700 000,0
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с Нитратом Аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
240
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
900 000,0
тонна
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9,
K2O -34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O -8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME

18-18-18 Me маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
15-5-23 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
3-11-26 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
14-14-14 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4

Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4

14-5-15 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
17-6-18 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
20-20-20 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
307
Бигус
N-0,271, K-0,054, Mg-0,015, Ca-0,076, Cu-000,214, Fe-0,443, Mn-0,00457, Zn-0,0022, В-0,000667, Мо-0,000410

Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
307
Бигус
N-0,271, K-0,054, Mg-0,015, Ca-0,076, Cu-000,214, Fe-0,443, Mn-0,00457, Zn-0,0022, В-0,000667, Мо-0,000410

714,29
литр
308
AryAmin F&V / АРИАМИН F&V
N-6, C-23, аминқышқылдары-10,5
4 050,00
литр
AryAmin С / АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминқышқылдары-7,5
309
Vitalroot тыңайтқышы
Фосфор қышқылы (75%) оның ішінде Фосфор (Р2О5) - 11,9-14,1(%), монокалий фосфаты, оның ішінде калий (К2О)-14,56 3,9-6,1(%), теңіз балдырларының сығындысы Ascophyllum nodosum GA142 - оның ішінде бос аминқышқылдары-25,0%, су-50,43%
5 325,00
литр
310
Starflor тыңайтқышы
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%
4 400,0
литр
311
Tonivit тыңайтқышы
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
5 325,00
литр
312
Humasporin тыңайтқышы
N органикалық-0,25, гумин қышқылдары-9,6, гидроксикарбон қышқылдары-2,4, бактериялық штаммдардың мұздатылған кептірілген қоспасы
2 785,72
литр
313
Reasil Forte Carb-K-Amino тыңайтқышы
K2O агент-16, P2O5 агент-6, гидроксикарбон қышқылдары-20, амин қышқылдары-4
3 093,75
литр
314
Reasil Forte Carb-N-Humic тыңайтқышы
N жалпы-20, оның ішінде органикалық-2, оның ішінде мочевина-18, гумин қышқылдары (гуматтар)-6, гидроксикарбон қышқылдары-2, амин қышқылдары-6
1 417,23
литр
315
Reasil Forte КомбоАктив тыңайтқышы
N жалпы-8, оның ішінде органикалық-2, оның ішінде мочевина-6, агенті бар Си-3,5, агенті бар Mn -3,5, агенті бар Zn-0,25, гидроксикарбон қышқылдары-18, амин қышқылдары-8
2 576,79
литр
316
Reasil Forte Семя Старт тыңайтқышы
N Жалпы-6, N органикалық-2, n мочевина-4,Р2О5-2,5, К2О-2,5, MgO-2,5, B-2, Co-0,10, Cu-1, Fe-1,2, Mn-1,2, Mo-0,25, Zn-1,2, гидроксикарбон қышқылдары-20, амин қышқылдары-8
2 400,00
литр
317
Reasil micro Amino Zn тыңайтқышы
N жалпы-15, оның ішінде органикалық-2, оның ішінде мочевина-1, оның ішінде нитрат-12, Zn-12 агентімен, гидроксикарбон қышқылдары-18, амин қышқылдары-8
2 576,79
литр
318
Reasil micro Hydro Mix тыңайтқышы
N жалпы-12, органикалық-2, моковинский-10, MgO агенті-4, B бороэтаноломин-2, агенті бар тұз-0,1, агенті бар cu-0,8, агенті бар Fe-5, агенті бар Mn-2,5
3 865,18
литр
319
Reasil micro Amino B/Mo Humic тыңайтқышы
N жалпы-10, оның ішінде органикалық-1,5, B бороэтаноламин-12, агенті бар Мо-1, гумин қышқылдары (гуматтар)-4, гидроксикарбон қышқылдары-4, амин қышқылдары-4
3 092,15
литр
320
Топырақ құнарлылығын қалпына келтіруге арналған Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
N құрғақ затқа органикалық-1,5, Р2О5 құрғақ затқа - 1,5, К2О құрғақ затқа-1,5, құрғақ затқа жалпы органикалық зат-75-80, құрғақ органикалық затқа жалпы гумин сығындысы (ОГЕ)-90-95, табиғи гумин қышқылдары ОГЕ-54-56, гумин қышқылдары (калий тұздары)-40, ОГЕ-4-6 табиғи фульвоқышқылдары
1 079,47
литр

714,29
литр
308
AryAmin F&V / АРИАМИН F&V
N-6, C-23, аминокислоты-10,5
4 050,00
литр
AryAmin С / АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминокислоты-7,5
309
Удобрение Vitalroot
Фосфорная кислота (75%) в т.ч. Фосфор (Р2О5) - 11,9-14,1(%), монокалийфосфат, в т.ч. Калий (К2О)-14,56 3,9-6,1(%), Экстракт морских водорослей Ascophyllum nodosum GA142- в т.ч. Свободные аминокислоты - 25,0%, вода - 50,43%
5 325,00
литр
310
Удобрение Starflor
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%
4 400,0
литр
311
Удобрение Tonivit
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
5 325,00
литр
312
Удобрение Humasporin
N органический-0,25, гуминовые кислоты-9,6, гидроксикарбоновые кислоты-2,4, сублимированная смесь бактериальных штаммов
2 785,72
литр
313
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
K2O с агентом-16, P2O5 с агентом-6, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-4
3 093,75
литр
314
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
N общий - 20, в том числе органический-2, в том числе мочевинный-18, гуминовые кислоты (гуматы)-6, гидроксикарбоновые кислоты-2, аминокислоты-6
1 417,23
литр
315
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
N общий - 8, в том числе органический-2, в том числе Мочевинный - 6, Сu с агентом- 3,5, Mn с агентом -3,5, Zn с агентом -0,25, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
2 576,79
литр
316
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
N общий - 6, N органический - 2, N мочевинный - 4, Р2О5-2,5, К2О-2,5, MgO-2,5, B-2, Co-0,10, Cu-1, Fe-1,2, Mn-1,2, Mo-0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-8
2 400,00
литр
317
Удобрение Reasil micro Amino Zn
N общий - 15, в том числе органический-2, в том числе мочевинный-1, в том числе нитратный-12, Zn с агентом -12, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
2 576,79
литр
318
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
N общий-12, в том числе органический-2, мочевинный-10, MgO с агентом-4, B бороэтаноломин - 2, Cо с агентом - 0,1, Cu с агентом - 0,8, Fe с агентом - 5, Mn с агентом - 2,5
3 865,18
литр
319
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo Humic
N общий-10, в том числе органический-1,5, B бороэтаноломин-12, Мо с агентом-1, гуминовые кислоты (гуматы)-4, гидроксикарбоновые кислоты-4, аминокислоты-4
3 092,15
литр
320
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
N органический на сухое вещество-1,5, Р2О5 на сухое вещество- 1,5, К2О на сухое вещество-1,5, общее органическое вещество на сухое вещество-75-80, общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на сухое органическое вещество-90-95, гуминовые кислоты природные от ОГЭ-54-56, гуминовые кислоты (калиевые соли) от ОГЭ-40, фульвокислоты природные от ОГЭ-4-6
1 079,47
литр

1 785,50
литр
430
FRUITBOOSTER+
N-3,46%, K2O-1,96%, В-1,15%, Mo-0,11%, бос аминқышқылдары-11,55%, балдыр сығындысы-9,47%
4 643,00
литр
431
FORCROP K35
К2О-35%
2 678,50
литр
432
FORCROP GOLDEN 10-14-4
N-10,36%, Р2О5-14,24%, K2O-3,88%, MgO-0,38%, В-0,14%, Mn-0,97%, Zn-0,67%, бос аминқышқылдары -10,61%
2 321,50
литр
433
FORCROP KAMIN
K2O-36%, бос қышқылдар -10,61%
1 964,50
литр
434
PROTEC Al
Cu-2,24%, Fe-2,56%, Mn-0,96%, Zn-0,64%
2 589,50
литр
435
Әмбебап "ГУМИМАКС-П" микроэлементтері бар күрделі гумин-минералды тыңайтқышы
гумин және фульв қышқылдары - 2%, органикалық қышқылдар-14%, амин қышқылдары-0,15%, N-3,5%, P2O5 -3,5%, K2O-5%, микроэлементтер-0,5%
1 562,50
литр
436
SAMPPI тыңайтқышы
Сұйық (калий азот қышқылы KNO3, 6%+ лимон қышқылы C6N8O7, 5% кальций Дигидроортофосфаты CA(H2PO4)2, 5%+ Этилендиаментетра-сірке қышқылы натрий тұзы 2 су (EDTA) Na2-EDTA * 2 H2O, 3,5 %+ марганец (II) хлорид Тетрагидраты MnCl2 * 4H2O, 3,2% + натрий нитраты NaNO3, 2%+ темір хлориді гексагидрат FeCl3 * 6H2O, 2%+бор қышқылы H3BO3, 1 + мыс(II) нитрат тригидрат Cu (NO3)2* 3H2O, 0,2% + аммоний Молибдаты тетрагидрат (NH4) 6mo7o24*4H2O, 0,2%)
6 435,00
литр
437
"Биограно форте" күрделі тыңайтқышы
органикалық заттар-2,14; К-0,65; Mg-0,03, Na-0,01, P-0,002, Bacillus sp.. Trichoderma spp және өсуді ынталандыратын басқа бактериялар, кем дегенде 2*10 КО/мл
1 138,40
литр
438
Б маркалы Цитогумат
N-1,43%, K2O-6,2%, Na-5,2%, P2O5-238 мг/кг, SO3-681 мг/кг, CaO-939 мг/кг, Fe-253 мг/кг, Mg-78 мг/кг, B-71 мг/кг, Со-0,7 мг/кг, Mn-25 мг/кг, Zn-71 мг/кг, Мо-28 мг/кг, Cu-96 мг/га, Al-76 мг/га, Ва-5,5 мг/кг, Ni-1,3 мг/кг
1 937,50
литр
439
"ГидроСера" Агрохимикаты
N-0,19, P2O5-0,025, K2O-1,52, S-26, CaO-8,2, MgO-0,9, Fe2O3-0,013
2 325,00
литр
440
ENTO MICRO тыңайтқышы
B-0,8%, Cu-0,5%, Fe-5%, Mn-4%, Mo-0,10%, Zn-7%
1 725,00
килограмм
441
ENTO BOR тыңайтқышы
B-15%
2 160,00
литр
442
13:40:13 + МE маркалы "HOSIL" тыңайтқышы
N-13%, N-NO3-1,7%, N-NH4-7,7%, N-NH2-3,6%, P- 40%, K-13%, Fe -0,05%, Mn- 0,03%, Zn-0,1%, B-0,01%
650,00
килограмм
17:7:24+ МE маркалы "HOSIL" тыңайтқышы
N-17%, N-NO3-5%,N-NH4-3,48%, N-NH2-8,77%, P-7,23%, K-24%, Fe -0,05%, Mn-0,03%, Zn-0,1%, B-0,01%
20:20:20 + МE маркалы "HOSIL" тыңайтқышы
N 20%, N-NO3-5%, N-NH4-5%, N-NH2-10%, P- 20%, K-20%, Fe -0,05%, Mn- 0,03%, Zn-0,1%, B-0,01%
18-18-18+ МE маркалы "HOSIL" тыңайтқышы
N-18%, P-18%, K-18%, Fe-0,05%, Mn-0,03%, Zn-0,01%, B-0,01%
443
10-0-45+ МE маркалы "HOSIL" тыңайтқышы
жалпы N-10%, карбамидті N-NO4O-10%, K2O-45%, Fe-0,05%, Mn-0,03%, B-0,01%, Zn-0,1%
367,00
килограмм
444
PRO 0-40-55+ME маркалы "HOSIL" тыңайтқышы

1 785,50
литр
430
FRUITBOOSTER+
N-3,46%, K2O-1,96%, В-1,15%, Mo-0,11%, свободные аминокислоты-11,55%, экстракт водорослей-9,47%
4 643,00
литр
431
FORCROP K35
К2О-35%
2 678,50
литр
432
FORCROP GOLDEN 10-14-4
N-10,36%, Р2О5-14,24%, K2O-3,88%, MgO-0,38%, В-0,14%, Mn-0,97%, Zn-0,67%, свободные аминокислоты-10,61%
2 321,50
литр
433
FORCROP KAMIN
K2O-36%, свободные кислоты-10,61%
1 964,50
литр
434
PROTEC Al
Cu-2,24%, Fe-2,56%, Mn-0,96%, Zn-0,64%
2 589,50
литр
435
УДОБРЕНИЕ УНИВЕРСАЛЬНОЕ "ГУМИМАКС-П" комплексное гумино-минеральное с микроэлементами
гуминовые и фульвовые кислоты-2%, органические кислоты-14%, аминокислоты-0,15%, N-3,5%, P2O5-3,5%, K2O-5%, микроэлементы-0,5%
1 562,50
литр
436
Удобрение SAMPPI
Жидкость (калий азотнокислый KNO3, 6%+ Лимонная кислота С6H8O7, 5% Дигидроортофосфат кальция Са(H2PO4)2, 5%+ Этилендиаментетра-уксусной кислоты динатриевая соль 2 водная (ЭДТА) Na2-EDTA * 2 H2O, 3,5 %+ марганец (II) хлорид тетрагидрат MnCl2 * 4H2O, 3,2% + натрия нитрат NaNO3, 2%+ железа хлорид гексагидрат FeCl3 * 6H2O, 2%+борная кислота H3BO3, 1 + Меди (II) нитрат тригидрат Cu(NO3)2* 3H2O, 0,2%+ Молибдат аммония тетрагидрат (NH4)6Mo7O24*4H2O, 0,2%)
6 435,00
литр
437
Комплексное удобрение "Биограно форте"
органическое вещество-2,14; К-0,65; Mg-0,03, Na-0,01, P-0,002, Bacillus spp. Trichoderma spp и другие ростостимулирующие бактерии, КОЕ/мл не менее 2*10
1 138,40
литр
438
Цитогумат марки Б
N-1,43%, K2O-6,2%, Na-5,2%, P2O5-238 мг/кг, SO3-681 мг/кг, CaO-939 мг/кг, Fe-253 мг/кг, Mg-78 мг/кг, B-71 мг/кг, Со-0,7 мг/кг, Mn-25 мг/кг, Zn-71 мг/кг, Мо-28 мг/кг, Cu-96 мг/га, Al-76 мг/га, Ва-5,5 мг/кг, Ni-1,3 мг/кг
1 937,50
литр
439
Агрохимикат "ГидроСера"
N-0,19, P2O5-0,025, K2O-1,52, S-26, CaO-8,2, MgO-0,9, Fe2O3-0,013
2 325,00
литр
440
Удобрение ENTO MICRO
B-0,8%, Cu-0,5%, Fe-5%, Mn-4%, Mo-0,10%, Zn-7%
1 725,00
килограмм
441
Удобрение ENTO BOR
B-15%
2 160,00
литр
442
Удобрение "HOSIL" марки: 13:40:13 + МE
N-13%, N-NO3-1,7%, N-NH4-7,7%, N-NH2-3,6%, P- 40%, K-13%, Fe-0,05%, Mn- 0,03%, Zn-0,1%, B-0,01%
650,00
килограмм
Удобрение "HOSIL" марки: 17:7:24+ МE
N-17%, N-NO3-5%,N-NH4-3,48%, N-NH2-8,77%, P-7,23%, K-24%, Fe-0,05%, Mn-0,03%, Zn-0,1%, B-0,01%
Удобрение "HOSIL" марки: 20:20:20 + МE
N 20%, N-NO3-5%, N-NH4-5%, N-NH2-10%, P- 20%, K-20%, Fe -0,05%, Mn- 0,03%, Zn-0,1%, B-0,01%
Удобрение "HOSIL" марки:18-18-18+ МE
N-18%, P-18%, K-18%, Fe-0,05%, Mn-0,03%, Zn-0,01%, B-0,01%
443
Удобрение "HOSIL" марки: 10-0-45+ МE
общий N-10%, карбамидный N-NO4O-10%, K2O-45%, Fe-0,05%, Mn-0,03%, B-0,01%, Zn-0,1%
367,00
килограмм
444
Удобрение "HOSIL" марки: PRO 0-40-55+ME

гумин қышқылдарының тұздары-10%, фульв қышқылдарының тұздары-2%, амин қышқылдары - 6%
5 648,50
литр
467
"Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдары негізіндегі органикалық-минералды тыңайтқышы, Фульвигрейн Бор маркасы
В-8%, фульв қышқылдарының тұздары-10%
5 648,50
литр
468
"Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген органикалық-минералды тыңайтқышы, Фульвигрейн Классик маркасы
гумин қышқылдарының тұздары - 16%, фульв қышқылдарының тұздары-4%
5 252,00
литр
469
"Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген органикалық-минералды тыңайтқышы, Фульвигрейн Стимул маркасы
S-1,5%, Cu-0,5%, Mg-2,1%, Mn-0,65%, Fe-1,35%, Zn-0,3%, фульв қышқылдары-20%
5 947,50
литр
470
FULVITAL PLUS W.P. органикалық-минералды тыңайтқышы
Fe-1,35%, Mn-25 г/кг, Mg-70 г/кг, S-60 г/кг, Zn-25 г/кг, Cu-10 г/кг, фульв қышқылдары-750 г/кг
13 153,00
килограмм
471
"Агрофлор" фосфор мен калийдің концентрацияланған ерітіндісі
Р2О5-25%, К2О-10%
2 053,57
литр
472
"Агрофлор" күкіртінің концентрацияланған ерітіндісі
SO3-36%, NH2-4,8%
2 053,57
литр
473
"Агрофлор" микроэлементтерінің концентрацияланған ерітіндісі
N-2%, P-2%, K-2,5%, Mg-3%, S-6-7%, B-0,28%, Fe-0,32%, Mn-0,16%, Cu-0,06%, Zn-0,04%, Mo-0,03%
2 053,57
литр
474
"Агрофлор" бордың концентрацияланған ерітіндісі
B-11%, N-6%
2 053,57
литр
475
"Агрофлор" мырыш концентрацияланған ерітінді
Zn-15%, S-7%, NH2-4,5%
2 053,57
литр
476
PROMOSTART
N-30%
3 432,00
литр
477
19-19-19 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы
N-19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,015%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,02%, Mo-0,07%
1 500,00
килограмм
15-7-30 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,045%,Mo-0,056%
478
Folicare 10-5-40 кешенді тыңайтқышы
N-10%; P-5%; K-40%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-4%; SO3-10,2%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
802 500,00
тонна
Folicare 18-18-18
N-18%; P-18%; K-18%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-2,9%; SO3-0,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
Folicare 12-46-8
N-12%; P-46%; K-8%; Mg-0,8%; MgO-1,4%; S-2,1%; SO3-5,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
479
SPRINTALGA
Жалпы азот (N) 12%, Органикалық азот (N) 3,4% амидті азот (N) 8,6%, органикалық зат 20,5%, балдыр суспензиясы: 60%
3 669,60
литр
480
PHYLEN
Жалпы азот (N) 17,5%, Органикалық азот (N) 0,5% амидті азот (N) 7%, формальдегид 10%, магний оксиді (MgO) 2,5%, күкірт оксиді (SO3) 5%, Органикалық көміртегі (С) 9%
1 785,71
литр
481
Fylloton
Жалпы аминқышқылдары-47,6% Бос аминқышқылдары (пролин, глутамин қышқылы, глицин, триптофан, бетаин)-25,4% Органикалық азот (N)-7,6%

соли гуминовых кислот-10%, соли фульвовых кислот-2%, аминокислоты-6%
5 648,50
литр
467
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор
В-8%, соли фульвовых кислот-10%
5 648,50
литр
468
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Классик
соли гуминовых кислот-16%, соли фульвовых кислот-4%
5 252,00
литр
469
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Стимул
S-1,5%, Cu-0,5%, Mg-2,1%, Mn-0,65%, Fe-1,35%, Zn-0,3%, фульвовые кислоты-20%
5 947,50
литр
470
Органо-минеральное удобрение FULVITAL PLUS W.P.
Fe-1,35%, Mn-25 г/кг, Mg-70 г/кг, S-60 г/кг, Zn-25 г/кг, Cu-10 г/кг, фульвовые кислоты-750 г/кг
13 153,00
килограмм
471
Концентрированный раствор фосфора и калия "Агрофлор"
Р2О5-25%, К2О-10%
2 053,57
литр
472
Концентрированный раствор серы "Агрофлор"
SO3-36%, NH2-4,8%
2 053,57
литр
473
Концентрированный раствор микроэлементов "Агрофлор"
N-2%, P-2%, K-2,5%, Mg-3%, S-6-7%, B-0,28%, Fe-0,32%, Mn-0,16%, Cu-0,06%, Zn-0,04%, Mo-0,03%
2 053,57
литр
474
Концентрированный раствор бора "Агрофлор"
B-11%, N-6%
2 053,57
литр
475
"Агрофлор" Цинк раствор концентрированный
Zn-15%, S-7%, NH2-4,5%
2 053,57
литр
476
PROMOSTART
N-30%
3 432,00
литр
477
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 19-19-19
N-19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,015%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,02%, Mo-0,07%
1 500,00
килограмм
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu (EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
478
Комплексное удобрение Folicare 10-5-40
N-10%; P-5%; K-40%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-4%; SO3-10,2%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
802 500,00
тонна
Folicare 18-18-18
N-18%; P-18%; K-18%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-2,9%; SO3-0,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
Folicare 12-46-8
N-12%; P-46%; K-8%; Mg-0,8%; MgO-1,4%; S-2,1%; SO3-5,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
479
SPRINTALGA
Общий азот (N) 12%, Органический азот (N) 3,4% Амидный азот (N) 8,6%, Органическое вещество 20,5%, Водорослевая суспензия: 60%
3 669,60
литр
480
PHYLEN
Общий азот (N) 17,5%, Органический азот (N) 0,5% Амидный азот (N) 7%, формальдегид 10%, оксид магния (MgO) 2,5%, оксид серы (SO3) 5%, углерод органический (С) 9%
1 785,71
литр
481
Fylloton
Всего аминокислот - 47,6% Свободные аминокислоты (пролин, глутаминовая кислота, глицин, триптофан, бетаин) - 25,4% Органический азот (N) -7,6%

3 330,00
литр
482
PHOSFIK PK
Фосфор ангидриді (P2O5) 30% калий оксиді 20%
3 727,65
литр
483
MULTICARE рН
Жалпы азот (N) 3% мочевина азоты (N) 3% фосфор ангидриді (P2O5 ) 21% минералды және органикалық тотықтырғыштар, РН индикаторы
1 522,30
литр
484
"PROFIT-NPK" сұйық тыңайтқышы
P2O5-25, N-10, K2O-10
2 053,57
литр
485
"Profit-S" сұйық тыңайтқышы
SO3-36%, NH2-4,8%
2 053,57
литр
486
"Profit-Micro" сұйық тыңайтқышы
N-2%, P-2%, K-2,5%, Mg-3%, S-6-7%, B-0,28%, Fe-0,32%, Mn-0,16%, Cu-0,06%, Zn-0,04%, Mo-0,03%
2 053,57
литр
487
"Profit-B" сұйық тыңайтқышы
B-11%, N-6%
2 053,57
литр
488
"Profit-Zn" сұйық тыңайтқышы
Zn-15%, S-7%, NH2-4,5%
2 053,57
литр
489
QadamFerti Aminoleaf тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары-30%; жалпы Азот (N)–6%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) -1%; суда еритін калий оксиді (К2О)-1%
2 452,15
литр
490
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) - 10%, оның ішінде аммоний азоты (NH4) - 10%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 52%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 10%; темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) жылы хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA)–0,002%; мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA)–0,002%; суда еритін Бор (В)–0,01%;
999,77
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N)–20%, оның ішінде Нитрат Азоты (NO3)–2%, Амидті Азот (NH2)–14%, Аммоний Азоты (NH4)–4%; суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5)–20%; суда еритін Калий оксиді (К2О)–20%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA)–0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA)–0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA)–0,002%; Мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA)–0,002%; суда еритін Бор (В)–0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) – 25%, оның ішінде амид азоты (NH2) – 12%, аммоний азоты (NH4) – 13%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5)–5%; суда еритін калий оксиді (К2О)-5%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA)–0,002%; мыс (Сu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) – 0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N) – 10%, оның ішінде нитрат азоты (NO3)–4%, амид азоты (NH2)–4%, аммоний азоты (NH4)–2%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) - 10%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 40%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA)–0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA)–0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA)–0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA)–0,002%; суда еритін Бор (В)-0,01%;
491
QadamFerti Boromax тыңайтқышы
Бос Аминқышқылдары-2%; Жалпы Азот (N) - 3,2%; Суда Еритін Бор (В) – 6%

3 330,00
литр
482
PHOSFIK PK
Фосфорный ангидрид (P2O5) 30% Оксид калия 20%
3 727,65
литр
483
MULTICARE рН
Общий азот (N) 3% Азот мочевины (N) 3% Фосфорный ангидрид (P2O5) 21% Минеральные и органические окислители, индикатор pH
1 522,30
литр
484
Удобрение жидкое "PROFIT-NPK"
P2O5- 25, N- 10, K2O-10
2 053,57
литр
485
Удобрение жидкое "Profit-S"
SO3-36%, NH2-4,8%
2 053,57
литр
486
Удобрение жидкое "Profit-Micro"
N-2%, P-2%, K-2,5%, Mg-3%, S-6-7%, B-0,28%, Fe-0,32%, Mn-0,16%, Cu-0,06%, Zn-0,04%, Mo-0,03%
2 053,57
литр
487
Удобрение жидкое "Profit-B"
B-11%, N-6%
2 053,57
литр
488
Удобрение жидкое "Profit-Zn"
Zn-15%, S-7%, NH2-4,5%
2 053,57
литр
489
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты–30%; Общий Азот (N)–6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 1%
2 452,15
литр
490
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О)–10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA)–0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA)–0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA)–0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA)–0,002%; Водорастворимый Бор (В)–0,01%;
999,77
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в том числе Нитратный Азот (NO3)–2%, Амидный Азот (NH2)–14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в том числе Амидный Азот (NH2)–12%, Аммонийный Азот (NH4)–13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О)–5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA)–0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA)–0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA)–0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA)–0,002%; Водорастворимый Бор (В)–0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в том числе Нитратный Азот (NO3)–4%, Амидный Азот (NH2)–4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О)–40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA)–0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA)–0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA)–0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA)–0,002%; Водорастворимый Бор (В)–0,01%;
491
Удобрение QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты–2%; Общий Азот (N)–3,2%; Водорастворимый Бор (В) – 6%