Павлодар облысында ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 39/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 маусымда № 7368-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38-бабы 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 470 "Ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24170 болып тіркелген) Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар облысында ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшері 30 теңге мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының төрағасы И. Теренченко

Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения в Павлодарской области
Решение Павлодарского областного маслихата от 27 июня 2023 года № 39/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 июня 2023 года № 7368-14
В соответствии с подпунктом 6) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан, приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 27 августа 2021 года № 470 "Об утверждении Методики расчета размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24170) Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить размер платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения в Павлодарской области в размере 30 тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского областного маслихата И. Теренченко