Павлодар қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 мамырдағы № 32/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 мамырда № 7342 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы "Павлодар қаласында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге (кәдеге жаратуды және қайта өңдеуді есепке алмай) арналған тарифтерді бекіту туралы" № 494/66 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6853 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының төрағасы К. Кожин
Павлодар қалалық
маслихатының 2023 жылғы
29 мамырдағы № 32/3
шешіміне қосымша
Павлодар қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Қызметтердің құны (қосылған құн салығын қоса алғанда) теңге
Жайлы үйлер
1 тұрғыннан айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Павлодар
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 29 мая 2023 года № 32/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 мая 2023 года № 7342
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Павлодар, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Павлодарского городского маслихата от 15 июня 2020 года № 494/66 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в городе Павлодаре (без учета утилизации и переработки)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6853).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского городского маслихата К. Кожин
Приложение
к решению Павлодарского
городского маслихата от
29 мая 2023 года
№ 32/3
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Павлодар
Наименование
Расчетная
единица
Стоимость услуг (с налогом на добавленную стоимость) тенге
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя