Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 8 тамыздағы № 1051/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 9 тамызда № 7379-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Жарнама туралы" Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласы әкімі Е. Иманзаипов
Павлодар қаласы
әкімдігінің 2023 жылғы
8 тамыздағы № 1051/2
қаулысымен бекітілген
№ п/п
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
1
2
Павлодар қаласы
1
Астана көшесі, 166-үй, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "А. П. Чехов атындағы Павлодар облыстық драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының сол жағында;
2
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 1-құрылыс, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Иса Байзақов атындағы Павлодар облыстық филармониясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының оң жағында.

Об утверждении Перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 8 августа 2023 года № 1051/2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 9 августа 2023 года № 7379-14
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Павлодара.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Е. Иманзаипов
Утверждено
постановлением акимата
города Павлодара
от 8 августа 2023 года
№ 1051/2
№ п/п
Перечень специально отведҰнных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
1
2
город Павлодар
1
улица Астана, дом 166, слева от здания коммунального государственного казенного предприятия "Павлодарский областной драматический театр имени А. П. Чехова" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области, акимата Павлодарской области;
2
проспект Нұрсұлтан Назарбаева, строение 1 справа от здания коммунального государственного казенного предприятия "Павлодарская областная филармония имени Исы Байзакова" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области, акимата Павлодарской области.