Ақтоғай ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 84/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 желтоқсанда № 7456-14 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 119/16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 19.03.2024 № 119/16 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергіліктімемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10-тармағына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" № 181 бұйрығына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шетелдік үшін хостелдерді, қонақжайларды, жалға берілетін тұрғын үйлерді қоспағанда, туристерді орналастыру орындарында болатын әрбір тәулік үшін 0,2 айлық есептік көрсеткіш (АЕК) мөлшерінде туристік жарна мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Актогайскому району
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 22 декабря 2023 года № 84/12. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 26 декабря 2023 года № 7456-14. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 19 марта 2024 года № 119/16
Сноска. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 19.03.2024 № 119/16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов, за исключением хостелов, гостевых домов, арендного жилья в размере 0,2 месячного расчетного показателя (МРП) за каждые сутки пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального публикования.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев