Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 қарашадағы № 125/19 "Баянауыл ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 79/10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 желтоқсанда № 7440-14 болып тіркелді
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының "Баянауыл ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" 2017 жылғы 21 қарашадағы № 125/19 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5713 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3-тармағы алып тасталсын;
осы шешіммен бекітілген Баянауыл ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережеде:
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Белгіленген үлгідегі наградтау парағында наградталушының жеке басын, саладағы және берілген ұжымдағы жұмысының жалпы еңбек өтілін, оның нақты сіңірген еңбектерін, жұмысының сапасы мен тиімділігі туралы деректер мазмұндалады.
Наградтау парағына кәсіпорынның, ұйымның, мекеменің, мемлекеттік органның басшысы қол қояды.";
6, 7 тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Құрмет грамотасымен наградтау туралы шешім аудандық мәслихат төрағасының және (немесе) аудан әкімінің ұсынысы бойынша Баянауыл аудандық мәслихатының сессиясында қабылданады.
Құрмет грамотасына аудандық мәслихатының төрағасы және ауданының әкімі қол қояды.";
"7. Құрмет грамотасын тапсыру салтанатты түрде жүргізіледі. Құрмет грамотасын аудан әкімі және (немесе) аудандық мәслихат төрағасы немесе олардың тапсырмасы бойынша өзге тұлға тапсырады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 21 ноября 2017 года № 125/19 "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Баянаульского района"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 8 декабря 2023 года № 79/10. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 14 декабря 2023 года № 7440-14
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Баянаульского района" от 21 ноября 2017 года № 125/19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5713) следующие изменения:
пункт 3 указанного решения исключить;
в положении о награждении Почетной грамотой Баянаульского района, утвержденного настоящим решением:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. В наградном листе установленного образца излагаются данные, характеризующие личность награждаемого, общий трудовой стаж работы в отрасли и в данном коллективе, его конкретные заслуги, сведения об эффективности и качестве работы.
Наградной лист подписывается руководителем предприятия, организации, учреждения, государственного органа.";
Пункты 6, 7 изложить в новой редакции:
"6. Решение о награждении Почетной грамотой принимается на сессии Баянаульского районного маслихата по представлению председателя районного маслихата и (или) акима района.
Почетная грамота подписывается председателем районного маслихата и акимом района.";
"7. Вручение Почетной грамоты проводится в торжественной обстановке. Почетную грамоту вручает аким района и (или) председатель районного маслихата либо лицо по их поручению.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев