Павлодар ауданы Заря ауылдық округі елді мекендерінің шекараларын белгілеу туралы
Павлодар ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 14 маусымдағы № 253/6 бірлескен қаулысы және Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 маусымдағы № 4/47 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 маусымда № 7346 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 1, 5 - тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, жергілікті өзін-өзі басқару органдарының пікірін ескере отырып, Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар ауданы Заря ауылдық округі елді мекендері шекараларының жалпы ауданы 6501,8 гектар болып белгіленсін.
2. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Г.Қ. Сейітқазинаға және аудандық мәслихаттың агроөнеркәсіптік кешен, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы Павлодар ауданы әкімдігінің бірлескен қаулысы және Павлодар аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар ауданының әкімі Н. Дычко
Павлодар аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Шугаев

Об установлении границ населенных пунктов Заринского сельского округа Павлодарского района
Совместные постановление акимата Павлодарского района от 14 июня 2023 года № 253/6 и решение Павлодарского районного маслихата от 14 июня 2023 года № 4/47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 июня 2023 года № 7346
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения органов местного самоуправления, акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы населенных пунктов Заринского сельского округа Павлодарского района общей площадью 6501,8 гектар.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима района Сейтказину Г.К. и постоянную комиссию районного маслихата по вопросам агропромышленного комплекса, жилищно-коммунального хозяйства и экологии.
3. Настоящее совместное постановление акимата Павлодарского района и решение Павлодарского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарского района Н. Дычко
Председатель Павлодарского районного маслихата Ж. Шугаев