Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 22 тамыздағы № 3/457 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 тамызда № 1736 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 22 тамыздағы
№ 3/457 қаулысына
қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулылардың тізбесі
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Қалалық қатынастарындағы жолаушылар мен жүкті тұрақты автомобильмен тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" 2012 жылғы 27 маусымдағы № 2/571 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 941 болып тіркелген).
2. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Қалалық қатынастарындағы жолаушылар мен жүкті тұрақты автомобильмен тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" 2012 жылғы 27 маусымдағы № 2/571 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 3/558 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1212 болып тіркелген).
3. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының аумағында жолаушыларды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы" 2017 жылғы 20 шілдедегі № 3/293 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1395 болып тіркелген).
4. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының аумағында жолаушылырды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы" 2017 жылғы 20 шілдедегі № 3/293 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 1/31 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1451 болып тіркелген).
5. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 4/571 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1670 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 22 августа 2023 года № 3/457. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 25 августа 2023 года № 1736
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Алматы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 22 августа 2023 года
№ 3/457
Перечень утративших силу постановлений акимата города Алматы
1. Постановление акимата города Алматы от 27 июня 2012 года № 2/571 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 941).
2. Постановление акимата города Алматы от 17 сентября 2015 года № 3/558 О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 27 июня 2012 года № 2/571 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1212).
3. Постановление акимата города Алматы от 20 июля 2017 года № 3/293 "Об установлении дифференцируемого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров в городских сообщениях на территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1395).
4. Постановление акимата города Алматы от 24 января 2018 года № 1/31 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 20 июля 2017 года № 3/293 "Об установлении дифференцируемого тарифа на регулярные перевозки пассажиров в городских сообщениях на территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1451).
5. Постановление акимата города Алматы от 14 декабря 2020 года № 4/571 "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1670).