"Алматы қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жолақы жеңілдігін беру туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 367 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XI сессиясының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 67 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 желтоқсанда № 1748 болып тіркелді
Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жолақы жеңілдігін беру туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 367 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1206 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) екінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға және он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларға;";
1-тармақтың 6) тармақшасы алып тасталсын;
2-тармақтың 1) тармақшасы алып тасталсын;
2-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) 2023 жылғы 20 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Әлеуметтік Кодексінің 207-бабы 1-тармағына сәйкес зейнет жасына толған зейнеткерлерге;";
2-тармақтың 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларды алып жүретін адамдарға.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев

О внесении изменений в решение маслихата города Алматы от 15 сентября 2015 года № 367 "О предоставлении льготного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям нуждающихся граждан города Алматы"
Решение внеочередной XI сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 1 декабря 2023 года № 67. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 6 декабря 2023 года № 1748
Маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы "О предоставлении льготного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям нуждающихся граждан города Алматы" от 15 сентября 2015 года № 367 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1206) следующие изменения:
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"3) лицам с инвалидностью второй группы и детям с инвалидностью до восемнадцати лет;";
подпункт 6) пункта 1 исключить;
подпункт 1) пункта 2 исключить;
подпункт 3) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"3) пенсионерам по возрасту, согласно пункту 1 статьи 207 Социального Кодекса Республики Казахстан от 20 апреля 2023 года;";
подпункт 5) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"5) лицам, сопровождающих детей с инвалидностью до восемнадцати лет.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев