Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 631 қаулысына және "Петропавл қаласында қоғамдық көлікте (таксиден басқа) Петропавл қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына тегін жол жүру түріндегі жеңілдікті белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 1 бірлескен шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 30 мамырдағы № 695 қаулысы және Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2023 жылғы 30 мамырдағы № 4 бірлескен қаулысы мен шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 маусымда № 7523-15 болып тіркелді
Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Петропавл қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 631 қаулысына және "Петропавл қаласында қоғамдық көлікте (таксиден басқа) Петропавл қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына тегін жол жүру түріндегі жеңілдікті белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 1 бірлескен шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7389 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1), 2), 3), 4) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 1 және 2 топтағы мүгедектігі бар тұлғаларға;
2) 16 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларға;
3) 16 жастан 18 жасқа дейінгі барлық топтағы мүгедек балаларға;
4) 18 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларды тәрбиелеп отырған заңды өкілдердің біріне;".
2. "Петропавл қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі және "Петропавл қаласы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Петропавл қаласы әкімдігінің осы бірлескен қаулысын және Петропавл қаласы мәслихатының шешімін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) Петропавл қаласы әкімдігінің осы бірлескен қаулысын және Петропавл қаласы мәслихатының шешімін ресми жариялағаннан кейін Петропавл қаласы әкімдігінің және Петропавл қаласы мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Петропавл қаласы әкімдігінің Осы бірлескен қаулысының және Петропавл қаласы мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменений в совместные постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 23 апреля 2021 года № 631 и решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 23 апреля 2021 года № 1 "Об установлении льготы в виде бесплатного проезда отдельным категориям граждан города Петропавловск на общественном транспорте (кроме такси) в городе Петропавловск"
Совместное постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 30 мая 2023 года № 695 и решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 30 мая 2023 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 июня 2023 года № 7523-15
Акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Петропавловска РЕШИЛ:
1. Внести в совместные постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 23 апреля 2021 года № 631 и решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 23 апреля 2021 года № 1 "Об установлении льготы в виде бесплатного проезда отдельным категориям граждан города Петропавловск на общественном транспорте (кроме такси) в городе Петропавловск" (зарегистрированы в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7389) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2), 3), 4) изложить в новой редакции:
"1) лицам с инвалидностью 1 и 2 группы;
2) детям с инвалидностью до 16 лет;
3) детям с инвалидностью всех групп от 16 до 18 лет;
4) одному из законных представителей, воспитывающих детей с инвалидностью возрастом до 18 лет;".
2. Коммунальным государственным учреждениям "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Петропавловска" и "Аппарат маслихата города Петропавловск" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления акимата города Петропавловска и решения маслихата города Петропавловска в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления акимата города Петропавловска и решения маслихата города Петропавловска на интернет-ресурсе акимата города Петропавловска и маслихата города Петропавловска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата города Петропавловска и решения маслихата города Петропавловска возложить на курирующего заместителя акима города.

4. Петропавл қаласы әкімдігінің осы бірлескен қаулысы және Петропавл қаласы мәслихатының шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қаласының әкімі Р. Аңбаев
Петропавл қалалық мәслихатының төрағасы А. Бердағұлов

4. Настоящие совместные постановление акимата города Петропавловска и решение маслихата города Петропавловска вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Петропавловска Р. Анбаев
Председатель Петропавловского городского маслихата А. Бердагулов