Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылған деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 10/4 шешімі. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 20 сентября 2023 года № 7579-15
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының төрағасы
Ж. Каримова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының
2023 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 10/4 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының күшін жойған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/2 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка қаласының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын көше тұрғындары мен көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2472 болып тіркелді).
2. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/3 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Андреев ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2467 болып тіркелді).
3. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/4 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Белое ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2469 болып тіркелді).
4. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/5 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Воскресенов ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2470 болып тіркелді).
5. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/6 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Дубровное ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2468 болып тіркелді).

Северо-Казахстанской области
от 19 сентября 2023 года № 10/4
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области
1. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц и многоквартирных жилых домов города Мамлютка для участия в сходе местного сообщества" от 28 ноября 2013 года № 22/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2472).
2. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Андреевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 ноября 2013 года № 22/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2467).
3. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 ноября 2013 года № 22/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2469).
4. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 ноября 2013 года № 22/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2470).
5. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Дубровинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 ноября 2013 года № 22/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2468).

6. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/7 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Қызыләскер ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2474 болып тіркелді).
7. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/8 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Краснознамен ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2464 болып тіркелді).
8. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/9 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Леденев ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2473 болып тіркелді).
9. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/10 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Бике ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2466 болып тіркелді).
10. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/11 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Новомихайлов ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2475 болып тіркелді).
11. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/12 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Пригород ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2471 болып тіркелді).

6. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 ноября 2013 года № 22/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2474).
7. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Краснознаменского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 ноября 2013 года № 22/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2464).
8. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Леденевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 ноября 2013 года № 22/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2473).
9. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества сельского округа Бике Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 ноября 2013 года № 22/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2466).
10. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 ноября 2013 года № 22/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2475).
11. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Пригородного сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 ноября 2013 года № 22/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2471).

12. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/13 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Становое ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2465 болып тіркелді).
13. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2014 жылғы 26 маусымдағы № 33/10 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Белое ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2875 болып тіркелді).
14. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2021 жылғы 12 тамыздағы № 10/4 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Бике ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2021 жылғы 23 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
15. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2022 жылғы 2 наурыздағы № 18/6 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Воскресенов ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2022 жылғы 11 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
16. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2022 жылғы 2 наурыздағы № 18/7 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Дубровное ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2022 жылғы 11 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

12. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Становского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 ноября 2013 года № 22/13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2465).
13. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2013 года № 22/4 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 26 июня 2014 года № 33/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2875).
14. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2013 года № 22/10 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества сельского округа Бике Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 12 августа 2021 года № 10/4 (опубликовано 23 августа 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, в электронном виде).
15. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2013 года № 22/5 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 2 марта 2022 года № 18/6 (опубликовано 11 марта 2022 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, в электронном виде).
16. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2013 года № 22/6 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Дубровинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 2 марта 2022 года № 18/7 (опубликовано 11 марта 2022 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, в электронном виде).

17. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2022 жылғы 2 наурыздағы № 18/8 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Қызыләскер ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2022 жылғы 11 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
18. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2022 жылғы 2 наурыздағы № 18/9 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Краснознамен ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2022 жылғы 11 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
19. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2022 жылғы 2 наурыздағы № 18/10 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Бике ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2022 жылғы 11 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
20. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2022 жылғы 2 наурыздағы № 18/11 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Новомихайлов ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2022 жылғы 11 наурыздағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
21. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 наурыздағы № 20/12 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка қаласының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын көше тұрғындары мен көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2022 жылғы 12 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

17. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2013 года № 22/7 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 2 марта 2022 года № 18/8 (опубликовано 11 марта 2022 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, в электронном виде).
18. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2013 года № 22/8 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Краснознаменского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 2 марта 2022 года № 18/9 (опубликовано 11 марта 2022 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, в электронном виде).
19. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2013 года № 22/10 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества сельского округа Бике Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 2 марта 2022 года № 18/10 (опубликовано 11 марта 2022 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, в электронном виде).
20. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2013 года № 22/11 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 2 марта 2022 года № 18/11 (опубликовано 11 марта 2022 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, в электронном виде).
21. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2013 года № 22/2 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц и многоквартирных жилых домов города Мамлютка для участия в сходе местного сообщества" от 28 марта 2022 года № 20/12 (опубликовано 12 апреля 2022 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, в электронном виде).

22. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 наурыздағы № 20/13 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Андреев ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2022 жылғы 12 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
23. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 наурыздағы № 20/14 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Белое ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2022 жылғы 12 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
24. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 наурыздағы № 20/15 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Леденев ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2022 жылғы 12 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
25. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 наурыздағы № 20/16 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Пригород ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2022 жылғы 12 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
26. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 21/4 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Становое ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 22/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2022 жылғы 16 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

22. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2013 года № 22/3 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Андреевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 марта 2022 года № 20/13 (опубликовано 12 апреля 2022 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, в электронном виде).
23. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2013 года № 22/4 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 марта 2022 года № 20/14 (опубликовано 12 апреля 2022 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, в электронном виде).
24. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2013 года № 22/9 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Леденевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 марта 2022 года № 20/15 (опубликовано 12 апреля 2022 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, в электронном виде).
25. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2013 года № 22/12 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Пригородного сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 марта 2022 года № 20/16 (опубликовано 12 апреля 2022 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, в электронном виде).
26. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2013 года № 22/13 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Становского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 29 апреля 2022 года № 21/4 (опубликовано 16 мая 2022 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, в электронном виде).