Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын анықтау және бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 232 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 шілдеде № 7550-15 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағы 4-2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары анықталсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің кейбір қаулылары күшін жоғалтты деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тайынша ауданының әкімі Б. Альжанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2023 жылғы "30" маусымдағы
№ 232 қаулысына
1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасқан жері
Алатын аланы (шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, соңдай ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
1
Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, № 204, "Кеңес" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің азық-түлік дүкеніне қарама-қарсы
15
"Кеңес" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің азық-түлік дүкені
Азық-түлік/ азық- түлік емес
5
2
Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, № 261, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Тайынша агробизнес колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің сол жақта

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 30 июня 2023 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 июля 2023 года № 7550-15
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148) акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тайыншинского района Б. Альжанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "30" июня 2023 года № 232
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Место расположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
Период осуществления торговой деятельности (лет)
1
город Тайынша, улица Конституции Казахстана, № 204, напротив продуктового магазина товарищества с ограниченной ответственностью "Кенес"
15
продуктовый магазин товарищества с ограниченной ответственностью "Кенес"
Продовольственные /непродовольственные
5
2
город Тайынша, улица Конституции Казахстана, № 261, слева от коммунального государственного учреждения "Тайыншинский колледж агробизнеса" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан

1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 702 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" қаулысы (Нормотивтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3093 болып тіркелген);
2. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 02 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын анықтау және бекіту туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 702 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген) № 3613);
3. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 10 қарашадағы № 420 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын анықтау және бекіту туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 702 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген) № 25150).

1. Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 31 декабря 2014 года № 702 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3093);
2. Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 02 "О внесении изменений в постановление акимата Тайыншинского района от 31 декабря 2014 года № 702 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3613);
3. Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 10 ноября 2021 года № 420 "О внесении изменений в постановление акимата Тайыншинского района от 31 декабря 2014 года № 702 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25150).