Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 қарашадағы № 402 "Атырау облысының агроөнеркәсіптік кешені саласында инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру қағидасын бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 16 мамырдағы № 71 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 мамырда № 5023-06 болып тіркелді
Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атырау облысының агроөнеркәсіптік кешені саласында инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру қағидасын бекіту туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 қарашадағы № 402 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2831 тіркелген) келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Атырау облысының агроөнеркәсіптік кешені саласында инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру қағидасы келесі мазмұндағы 15-1-тармақпен толықтырылсын:
"15-1. Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексінің талаптарына сәйкес бюджеттік бағдарламаның әкімшісімен өтініш берушіге алдын ала шешімге өз ұстанымын білдіруге мүмкіндік беріледі, бұл алдын ала, бірақ шешім қабылданғанға дейін үш жұмыс күнінен кешіктірмей хабардар етіледі.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов

О внесении дополнения в постановление акимата Атырауской области от 15 ноября 2013 года № 402 "Об утверждении Правил организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 16 мая 2023 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 мая 2023 года № 5023-06
Акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 15 ноября 2013 года № 402 "Об утверждении Правил организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2831) следующее дополнение:
Правила организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Атырауской области, утвержденные указанным постановлением, дополнить пунктом 15-1 следующего содержания:
"15-1. В соответствии с требованиями Административного процедурно-процессуального кодекса Республики Казахстан администратором бюджетной программы предоставляется возможность заявителю выразить свою позицию к предварительному решению, о котором уведомляется заранее, но не позднее чем за три рабочих дня до принятия решения.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов