Атырау қаласындағы шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 6 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 сәуірде № 5001-06 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 20 желтоқсандағы 2023 жылғы № 72 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 20.12.2023 № 72 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарында Атырау қаласында шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемері – болу құнының 5 (бес) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласы Мәслихатының төрағасы Н. Құрман

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в городе Атырау на 2023 год
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 14 апреля 2023 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 апреля 2023 года № 5001-06. Утратило силу решением маслихата города Атырау Атырауской области от 20 декабря 2023 года № 72
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Атырау Атырауской области от 20.12.2023 № 72 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в городе Атырау в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно – 5 (пять) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Маслихата города Атырау Н. Құрман