Атырау қаласы Мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 77 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 желтоқсанда № 5121-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының келесідей шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Атырау қаласы ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3181 болып тіркелген);
2) "Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Атырау қаласы ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 қыркүйектегі № 67 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3641 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласы Мәслихатының төрағасы Н. Құрман

О признании утратившим силу некоторых решений Маслихата города Атырау
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 20 декабря 2023 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 декабря 2023 года № 5121-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Маслихата города Атырау:
1) Решение Атырауского городского маслихата от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3181);
2) Решение Атырауского городского маслихата от 14 сентября 2016 года № 67 "О внесении изменении в решение Атырауского городского маслихата от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3641);
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Маслихата
города Атырау
Н. Құрман