Атырау қаласы Дамбы ауылдық округінің Дамбы, Амангелді ауылының көшелеріне атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Дамбы ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 17 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 сәуірде № 5002-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және Дамбы ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Дамбы ауылдық округі Дамбы ауылындағы көшелеріне атаулар берілсін:
№ 3 көшеге - "Есқали Әбішев" көшесі;
№ 4-а көшеге - "Әмір Орынбасаров" көшесі;
№ 7 көшеге - "Өтеғали Теміров" көшесі;
№ 8 көшеге - "Карим Қапаров" көшесі;
№ 9 көшеге - "Бабаш Құспанов" көшесі;
№ 10 көшеге- "Шарапиден Шаңбаев" көшесі;
№ 11 көшеге - "Бапылтай Қазанбекова" көшесі;
№ 12 көшеге - "Роза Байзуллина" көшесі;
№ 13 көшеге - "Қабидолла Мүрсәлімов" көшесі.
2. Атырау қаласы Дамбы ауылдық округі Амангелді ауылындағы көшесіне атау берілсін:
№ 1- көшеге "Сейдіқұл Бекешов" көшесі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Дамбы ауылдық округі әкімі У. Байзуллин

О присвоении наименовании улицам села Дамба, Амангельды Дамбинского сельского округа города Атырау
Решение акима Дамбинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 14 апреля 2023 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 апреля 2023 года № 5002-06
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 23 декабря 2022 года и с учетом мнения населения Дамбинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Дамба, Дамбинского сельского округа, города Атырау:
улице № 3- улица "Есқали Әбішев";
улице № 4-а - улица "Әмір Орынбасаров";
улице № 7 - улица "Өтеғали Теміров";
улице № 8 - улица "Карим Қапаров";
улице № 9 - улица "Бабаш Құспанов";
улице № 10 - улица "Шарапиден Шаңбаев";
улице № 11 - улица "Бапылтай Қазанбекова";
улице № 12 - улица "Роза Байзуллина";
улице № 13- улица "Қабидолла Мүрсәлімов".
2. Присвоить наименование улице села Амангелды Дамбинского сельского округа, города Атырау:
улице № 1 - улица "Сейдіқұл Бекешов".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календерных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Дамбинского сельского округа У. Байзуллин